Tišice - Kosořice 1:2

Na začátku zápasu fotbalové I. B třídy byli aktivnější domácí, kteří poprvé zahrozili po patnácti minutách hry. Centr z kopačky Štráchala usměrnil Brodský hlavou nad.

Kosořický brankář si ostrý zákrok připsal o dvě minuty později, když Klímovu jedovatou střelu vytáhl nad. Z následného rohového kopu se z otočky prosadil Štráchal a Kortus se tentokrát natahoval marně.

Obdržená branka vyvedla hosty z úvodní pasivity. Kosořice vážněji prověřily gólmana až ve 25. minutě. Na rohový kop si nejvýš vyskočil Boháček a Karda reflexivně zakročil.

Ve 31. minutě si Adámek všiml nabíhajícího Gruse, který přehodil vybíhajícího brankáře a Darmoš do prázdné branky vyrovnal.
Po změně stran si diváci museli na zajímavější situaci počkat až do 67. minuty. Centrovaný míč Kortus vyboxoval k volnému Klímovi, jehož střela těsně minula branku. To bylo na dlouhou dobu vše. Závěr utkání se blížil a oba týmy už myslely na bod. V 87. minutě však hostující Macháč zahrával rohový kop, který překvapivě skončil až za Kardovými zády.

Branky: 18. Štráchal - 31. Darmoš, 87. Macháč. Rozhodčí: Stádník - Laštovička, Pejša. ŽK: 2:2. Diváci: 112.

Kosořice: Kortus - Bašus, Černý, Boháček, Sedláček - Grus (90. Vítek), Adámek, Antoš, Macháč - Mezera (90. Voleman), Darmoš (77. Pavlíček).


Tišice: Karda - John, Brodský, Holomek, Klíma - Temiak, Štráchal (60. Karlík), Karel Prejzek, Krupička (46. Vítovec) - Brzoň, Tomáš Prejzek.

JAN ADÁMEK