Vítěz 1. kola

Premiérovým vítězem kola v 35. půlročníku Tip ligy se stal dobrovický Zdeněk Pokorný. Ten společně s Milanem Pinkasem a Miroslavem Smrčenským uhodl sedm zápasů. O jeho triumfu však rozhodla nejlépe natipovaná Supertrefa, v níž se spletl pouze o dvě vstřelené branky. Jako první si tak může do Boleslavského deníku přijít pro pivo.

Už máte svůj tým v Tip lize?

Kromě vlastní účasti se nyní můžete v Tip lize zapojit i do soutěže týmů. Stačí napsat na kupon název svého čtyřčlenného uskupení a ten se započítá i mezi týmy. Dodatečně tak můžete učinit i od druhého kola. 

Jak to vidím já?
Ve druhém kole věřím víceméně domácím celkům. Kromě dvou výjimek. MSK skvěle rozehrál letošní sezonu I. A třídy a bodovat bude i ve třetím kole. Ze hřiště Záryb by si mohl odvézt minimálně jeden bod. Druhým zápasem, v němž nevěřím domácímu celku je na devátém řádku zápas Žerčic s Předměřicemi. Hosté jsou podle mě jedním z kandidátů na postup ze skupiny B třetí třídy a Žerčice na ně podle mého stačit v úvodním kole nebudou.

Jedničku pak dávám i v prvním zápase. I když bych si moc přál, aby si Mladoboleslavští připsali první výhru v sezoně HET ligy, myslím si, že na úřadující mistry, navíc na jejich stadionu v Edenu, stačit nebudou. První tříbodovou výhru by si však měli připsat fotbalisté Benátek, kteří doma přivítají Čížovou, která je zatím bez bodu.