III. TŘÍDA SK. A

Jivina – Strašnov 6:0 (3:0)
V poli byla sice hra vyrovnaná, ale góly dávali jenom domácí. A to celý půltucet.
Branky: 43. a 53. Vávra, 9. Najman, 40. Kuntoš, 50. Drašnar, 62. Novák. Rozhodčí: Nejedlo. ŽK: 2:4. Diváci: 60. Hráč zápasu: Hozák – ?.

DBSK B – Dl. Lhota B 1:4 (1:1)
Branky: Šolc – Šolc 2, Javůrek, Pastorek. Rozhodčí: Zmrzlinka. ŽK: 0:1. Hráč zápasu: F. Klíma – Šolc.

SKP – Nová Ves 7:3 (4:0)
Židněves – Čistá 4:1
Krnsko B – Klášter 4:0
Bakov B – Doubrava 3:5

III. TŘÍDA SK. B

Zdětín – Žerčice 1:2 (1:2)
Papírová záležitost, tedy celkem jasná, a čekal se jenom počet branek ve prospěch domácího mužstva.
Podle tohoto scénáře také utkání začalo a v 9. minutě se domácí ujali vedení po rychlé akci 1:0. Hra se uklidnila a za převahy domácích se čekalo na další branku na ukazateli skóre domácích.
Doslova šok přinesla pro domácí 32. minuta zápasu. Opora a kapitán mužstva Žerčic Milan Adamec poslal do vápna ideální centr, na který si naskočil Pavel Kaláb a hlavou vyrovnal stav utkání na 1:1.
To ale nebylo vše. Několik minut před odpískáním první půle se do míče z dobrých dvaceti metrů opřel opět kapitán Adamec a nedal domácímu brankáři šanci. Mužstva šla do kabin za stavu 1:2.
Domácí fandové o přestávce nepřipouštěli žádné překvapení a bylo jim naprosto jasné, že domácí ve druhém poločase skóre otočí ve svůj prospěch. Druhý poločas se nesl převážně v režii domácích a čekal se opravdu obrat ve skóre. Domácí mohl ale zchladit hned v úvodu druhého poločasu Kaláb, který po zaváhání domácí obrany trefil pouze tyč domácí branky. O další adrenalinovou chvilku se postaral Milan Toman, který rovněž nastřelil tyč branky domácích.
Snaha a převaha Zdětína byla zvláště ve druhé polovině utkání jasná. K naprosté bezmocnosti domácí ale přiváděl brankář Žerčic Petr Vinš, který byl naprosto nejlepší hráč hostí a očekávaný debakl nepřipustil.
Branky: 5. Richtr – 38. Kaláb, 44. Adamec. Rozhodčí: J. Pažout. ŽK: 3:2. Diváci: 60. Hráč zápasu: Richtr – Adamec. ⋌(kal)

Chotětov – Ledce 5:0 (0:0)
Domácí měli po celý zápas herní převahu, ale branky začali dávat až po změně stran. Nakonec je výsledek spravedlivým vyjádřením poměru sil na hřišti.
Branky: 46. a 88. Linek, 60. Drahoš, 65. Rusiňák, 72. Pečenka. Rozhodčí: Janda. ŽK: 1:2. ČK: 0:1. Diváci: 60. Hráč zápasu: Linek – Blažek.

Struhy – Jabkenice 4:1 (3:0)
Za deště se hrál pohledný fotbal, v němž domácí získali pohodlný tříbrankový náskok už do přestávky. Pak jej mohli v klidu do konce zápasu udržovat.
Branky: 14. a 23. Volkman, 30. Pokorný, 80. Kovařík – 50. J. Havlát. Rozhodčí: Bišický. ŽK: 1:3. Diváci: 70. Hráč zápasu: Volkman – J. Havlát.

Katusice - Skalsko 1:2
Nemyslovice - Kochánky 4:5
Předměřice - Kropáčova Vrutice B 6:5 

PETR FENCL, JAROSLAV BÍLEK, PETR KALÁB