Bohemians Praha – FK MB B 2:1
Fotbalisté mladoboleslavského béčka byli důstojným sparingpartnerem Bohemians Praha při jejich generálce na premiérovou prvoligovou sezonu.

Ve třicetistupňovém vedru na pražském Střížkově nebylo k vidění příliš šancí. Hosté s favoritem překvapivě drželi krok, v útoku však naráželi na výraznou výškovou převahu domácích stoperů. Proto se prosazovali pouze střelami zpoza hranice šestnáctky, ale domácí Belaň byl při dobře mířených pokusech Kadlece i Svobody na místě.

Na druhé straně chyboval při malé domů v 19. minutě Mrvík, Ibe však tváří v tvář Kubáskovi poslal míč vedle. Nejkrásnější akci předvedl o devět minut později Zoubek, který slalom přes několik hráčů zakončil přesnou přízemní ranou k tyči – 1:0. Naopak s dalšími střelami Kropáčka a Ibeho si již Kubásek poradil.

Po přestávce boleslavští mladíci, posílení o čtyři hráče z áčka, soupeře k ničemu nepustili a zaslouženě vyrovnali. Po Nečasově trestném kopu ještě hlavičkoval Mach těsně nad břevno, ale v 75. minutě využil Fabiánovou přihrávku střídající hrající asistent Vizingr parádní trefou o břevno, která dopadla těsně za brankovou čáru. Hlavní sudí si chvíli nebyl jistý, ale nakonec správně odpískal gól.

Hosté dokonce sahali po vítězství, jenže ve třetí minutě nastavení chyboval při rozehrávce Mach, načež Mrvík ve vápně srazil Galbavého a Zoubek z pokutového kopu zajistil ligovému nováčkovi vydřenou výhru.

Branky: 28. a 90.+3 z PK Zoubek – 75. Vizingr. Rozhodčí: Tereba. Diváci: 130. Poločas: 1:0.

Bohemians: Belaň (46. Šimon) – Macháček, Obermajer, Lencevič (61. Birhanzl), Grznár – Fenyk (46. Diarra), Turtenwald, Zoubek, Kropík (61. Demeter), Galbavý – Ibe (77. Biboko).

Mladá Boleslav B: Kubásek – Pára, Martínek, Mrvík, Mach – Kadlec (62. Humaj), Svoboda, Nečas (83. Malík), Fabián – Chramosta (62. Vizingr), Táborský (89. Kučera).