Čemu přisuzujete výsledek, jaký nebývá v ČFL obvyklý?
Domácí hráli dopředu dobře. Je také pravda, že my jsme vzadu dobří nebyli, ale soupeř byl v bránění ještě horší.

Věřil jste za nepříznivého stavu, nebo při penaltě, že jste schopní odvézt tři body?
Prvních patnáct minut jsme hráli výborně, vedli a mohli dát další dvě branky. Pak přišel herní útlum, spokojenost. Domácí kupodivu strašně rychle ožili a výsledek otočili. Po vyrovnání jsme měli zase hodně navrch, takže jsem do poslední chvíle věřil, že jde vyhrát.

Zažil jste na této úrovni podobně divoký zápas?
No… (dlouze se zamyslí). Snad jedině když jsem trénoval Písek, tak jsme porazili čtyři-tři Vltavín. To byla taky taková přestřelka.

Na podzim váš tým provázejí zranění, kterému jste se nevyhnuli ani tentokrát. Co se přihodilo brankáři Vašákovi?
Při standardní situaci se natáhl po balonu a cvaklo mu v zádech. Zablokoval se v kříži a bohužel nemohl dál chytat. Snad to spraví nějaké injekce a bude to dobré.

Michal Hubínek si odbyl premiéru v dresu Boleslavi proti Brnu.
Hubínek: Z první výhry máme velkou radost

Po dvou úvodních výhrách jste třikrát prohráli. Uspokojení, nebo proč?
To si nemyslím. Disponujeme velice úzkým kádrem šestnácti hráčů. Po dvou zápasech se nám bohužel ti klíčoví hned zranili a sestava se nám tak nějak rozsypala. V Brozanech nás bylo jen jedenáct zdravých. Museli jsme to přeskupovat, hrát pokaždé v jiném složení, a to mužstvu neprospívá.

Nejhorší zápas pro vás musel být ten v Dobrovici, že?
Asi ve dvacáté minutě se tam dost ošklivě zranil můj syn Filip, což hodně ovlivnilo celý zápas. Nedokázali jsme se zvednout a odehráli to hodně špatně. V dalších zápasech už přišlo zlepšení. Na Vltavínu to nebylo úplně špatné, i když na vítězství také ne. Doma s Jirny jsme hráli vyrovnaný zápas a minimálně remíza by mu slušela. Konečně to přišlo v Brozanech.

Čím si vysvětlujete tolik zraněných? Smůla, náhoda?
To je těžké. Nemyslím si, že bychom něco podcenili. Prošli jsme stejnou přípravou jako loni a takové starosti jsme neměli. Když to shrnu, jde o výrony, třísla. Je to spíše shoda náhod a bohužel jsme si to vybrali takhle najednou.

Už v rozehrané sezoně vám Hřebeček odešel do Zbuzan, naopak se vrátil Novák, který začal soutěž v Zápech. Už máte kádr vyladěný?
Stane se tak, až se nám všichni uzdraví. Bohužel Tomáš Pavlík má natržené tříslo. U Filipa (syn) je to na celý podzim. Bohužel se nám rozpadla stoperská dvojice, která hrála celý rok spolu. Stále se tedy ještě snažíme mužstvo doplnit. Asi si to hned tak nesedne.

Při zápasech je vidět Ladislav Volešák (v Brozanech gól a asistence). Asi plní úlohu, jakou od něj očekáváte?
Samozřejmě nám hodně pomohl. Umí gól dát i připravit. Povahově je výborný do šatny. Umí kluky usměrnit i vyhecovat. V jeho letech, a co má za sebou, je ho opravdu plné hřiště. Klobouk dolů.

Benátecký pohár vyhrál Jarolím Vícen.
Benátecký pohár vyhrál Vícen