Podle zákulisních informací z okolíFK Mladá Boleslav již Pavel Hapal podepsal smlouvu na pozici hlavního trenéra.

Na oficiální prohlášení si musíme podle slov šéfa komunikace boleslavského klubu Petra Svěceného počkat do příštího týdne.

V tom by měly být doladěny také podrobnosti smlouvy nynějšího kouče Karla Stannera, kterému byl nabídnut post asistenta trenéra.

„S Pavlem Hapalem se osobně neznám, ale již jsme spolu mluvili telefonicky,“ řekl nám Stanner na včerejším posledním tréninku fotbalistů, kde bylo na programu tradiční utkání staří – mladí, které mladí prohráli rozdílem jediné branky.
V sestavě mladých nastoupil také trenér brankářů Ladislav Maier, který zaujmul místo v útočné dvojici spolu s Jakubem Řezníčkem. Ze zálohy je podporoval brankář Jan Šeda. Naopak místo v brance zaujal Tomáš Hrdlička. Na druhé straně oblékl brankářské rukavice Radim Holub.

Na posledním tréninku byl také přítomen současný asistent trenéra Josef Hloušek. Jaká bude jeho budoucnost? „Dostal jsem nabídku pracovat dále pro Boleslav, ale nechci zatím upřesňovat o jakou pozici se jedná,“ nechtěl prozradit více Hloušek. Spekulace nahrávají možnosti, že by mohl zastávat místo trenéra třetiligové juniorky.

Útočníka Iva Táborského, který pro výron v kotníku sledoval trénink pouze z lavičky, zpráva o změně na trenérských postech zaskočila. "Trenéři Stanner s Hlouškem vtiskly mužstvu dobrý herní projev a pod jejich vedením se nám dařilo i výsledkově. Spíše jsem si myslel, že na trenérských postech zůstanou. Ale je to věc vedení. My jsme profesionálové a bereme to jak to je."

Podobně mluvil i nejlepší střelec letošní sezóny Jan Rajnoch: "Já ta jednání popravdě ani příliš nesleduji. Jde to úplně mimo mě."

Sestava mladí: Hrdlička - Mendy, Kopic, Šeda, Řezníček, Kysela, Maier
Sestava staří: Holub - Ševinský, Kalina, Mašek, Rajnoch, Poláček, Rolko