V tradičním halovém fotbalovém turnaji starých gard (hráčů nad 35 let) se stalo nečekaným vítězem Kladno, když v roli favorita vystupovali spíše domácí fotbalisté FK Mladá Boleslav, kteří byli pořadatelem turnaje, nebo hvězdnými jmény nabitá Olomouc.

Z původně přihlášených šesti prvoligových klubů se postupně odhlásily Plzeň a obhájce loňského prvenství Most, a tak na poslední chvíli přijaly pozvání Doksy a doplnily počet účastníků na pět.

Pětice týmů se střetla každý s každým a už v úvodním střetnutí naznačilo Kladno, že bude černým koněm turnaje. Porazilo totiž domácí FK Mladá Boleslav 6:4 a odstartovalo tak svou spanilou jízdu, při níž klopýtlo pouze remízou s Jabloncem, což ale neohrozilo jeho prvenství.

Naopak Olomouc začala velkolepě, ale postupně ztrácela síly a s Kladnem i Mladou Boleslaví prohrála vysokým rozdílem.

Solidním výkonem se prezentoval Jablonec, ale na víc než čtvrté místo to nestačilo, Doksům se nepodařilo bodovat a skončily páté.

Výsledky turnaje:
Jablonec – Olomouc 0:4, Ml. Boleslav – Kladno 4:6, Jablonec Doksy 7:1, Olomouc – Kladno 2:6, Ml. Boleslav – Doksy 6:0, Jablonec – Kladno 2:2, Olomouc – Ml. Boleslav 2:8, Olomouc – Doksy 8:4, Jablonec – Ml. Boleslav 1:7, Doksy – Kladno 1:3.

Pořadí mužstev: 1. Kladno 17:9 10 bodů, 2. Mladá Boleslav 25:9 9, 3. Olomouc 16:18 6, 4. Jablonec 10:14 4, 5. Doksy 6:24 0.

Nejlepší brankář: Miroslav Braniš (Jablonec). Nejlepší hráč: Jan Suchopárek (Kladno). Nejlepší střelec: Martin Mosiurczak (Ml. Boleslav) 8 branek. Nejstarší hráč: Jiří Vít (brankář Olomouce, 1949).

Sestava Mladé Boleslavi: Zachař – Vl. Sedláček, Malík, Dytrych, Niklfeld, Mosiurczak, Kohout, Barvíř, Horák, Pohnán.