Předposlední kolo turnaje určilo vítěze. Staly se jím Rejšice, které si zopakovaly primát po osmi letech.

Dolnobousovský SK – Čejetice 3:2
Čejetice zařadily do sestavy mládí, které překvapilo elánem a rozhodně nezklamalo. Skóre se měnilo jako na houpačce. Už v 10. minutě přeloboval čejetický Malák gólmana Bousova, ale Zahrada bombou pod břevno vyrovanal. Čejetice šly do poločasu opět do vedení, ale Šolc vyrovnal. O vítězi rozhodl ve druhém poločase pokutový kop, který bousovský Kubeček bezpečně proměnil. Branky: Zahrada, Šolc, Kubeček z penalty – Malák, Tlášek. Rozhodčí: Hloucal. Poločas: 2:2.

Kostomlaty – Rejšice 0:5
Brankostroj Rejšic zahájili Barančok s Putoríkem brankami hlavou. Ve druhé půli potrestali výpadek Kostomlat v rozmezí mezi 60. a 64. minutou Rejšičtí třemi góly. Hanuš dokonce skóroval přímo z rohového kopu. Branky: Barančok, Putorík, Hanuš, Remsa, Vít. Rozhodčí: Hloucal. Poločas: 0:2.

Akuma – Kosmonosy 0:4
Skóre otevřel koswmonoský kanonýr Knespl. Akuma hrála vyrovnanou partii do doby, než odstoupili Jiří Hlaváček a Kamenický. Ve druhém poločase Kosmonosy v rozmezí deseti minut přidaly další tři góly. Branky: Knespl 3, Tůma. Rozhodčí: Hloucal. Poločas: 0:1.