V I. fotbalové lize Boleslavského deníku vyhrál obhájce titulu Zetka nad Maso plus pouze o branku, nečekalo se ani tak vysoké vítězství OS Kovo Škoda. Ve II. lize je překvapením prohra Huberta s Policií.

I. liga

OS Kovo Škoda – Lamad 10:1
Hosté, kteří v loňském roce skončili třetí, svým výkonem totálně zklamali. U vítězů se nejvíce dařilo Hurtovi a Tůmovi. Branky: Hurta 3, Tůma a Macháček 2, Hůlka, Kuhnel, Gregorovič – Grolmus. Poločas: 5:0.

Maso plus – Zetka 3:4
Zetka ve druhém poločase zvýšila své vedení na 4:1, ale domácí dokázali korigovat na rozdíl jediného gólu. Branky: Havelka 2, Szabo – M. Výda 2, Kamenický, Jakubčo. Poločas: 1:2.

Učiliště Škoda – Štika 2:3
V úvodu utkání šlo do vedení Učiliště, ale hosté stav utkání ve druhé půli otočili. U domácích nejlépe zahráli Sychra a Mulač, u hostů Kožíšek a Čáslava. Branky: Sychra, Mulač – Prokop, Čáslava, Kožíšek. Poločas: 1:1.

II. liga

Simon – Heso Nepřevázka 2:1
Po bezbrankovém poločase se v koncovce více dařilo domácím a Hrdý přímým kopem rozhodl o jejich výhře. Hosté v závěru nastřelili břevno. U domácích se líbil dirigent hry Chovanec, u hostů Rychtera a Krupař. Branky: Podrábský, Hrdý – M. Rychtera. Poločas: 0:0.

Hubert – Policie 4:5
Domácí ještě v poločase vedli zásluhou střeleckých schopností Pechance, ve druhé půli se však hosté zlepšili a dotáhli zápas do vítězného konce. Branky: Pechanec 3, Bartoš – Barva 3, Scheufler, Kotlář. Poločas: 3:2.

ŠkoEnergo – Automaster 0:0
Domácí zklamali především v koncovce, a tak hosté byť v neúplné sestavě uhráli cennou remízu.

FRANTIŠEK MAREK