Okresní přebor

Čejetice – Kněžmost 1:0
Územní převaha domácích byla bez efektu a o vítězství Čejetic rozhodl pokutový kop.
Branka: Jirsa z penalty. Rozhodčí: Vrábel. ŽK: 1:2. Diváci: 58. Poločas: 0:0.

Pěčice – Kost. Hlavno 3:0
Hosté, kteří jsou aspiranty postupu, v Pěčicích zklamali. Domácí měli jednoznačnou převahu.
Branky: Blažek z penalty, Adamec, Charvát. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 3:3. Diváci: 60. Poločas: 2:0.

Doubrava – Akuma 1:1
Zasloužená remíza po vyrovnaném utkání, i když na obou stranách v šancích zvonily tyče.
Branky: Peterka – Valenta. Diváci: 60. Poločas: 0:0.

Řepov – Struhy 1:0
V prvním poločase byly šance na gól na obou stranách, trefil se však jediný domácí Vaněk. Ve druhé půli se hrálo více mezi šetnáctkami.
Branka: Vaněk. Rozhodčí: Flanderka. ŽK: 2:1. Poločas: 1:0.

Skalsko – Klášter 0:0
Bojovný a vyrovnaný zápas, kterému chybělo koření branky.
Rozhodčí: Pažout. Diváci: 50.

Březno – Kropáčova Vrutice 2:2
V utkání dobré úrovně vždy vedli domácí, ale hosté dokázali vyrovnat.
Branky: Chumlen, Beneš – M. Korec, Novák. Rozhodčí: Paulus. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 2:2.

Předměřice – Benátky B 2:1

III. třída

Čejetice B – Strašnov 0:0
Více šancí na vstřelení branky měl domácí tým, ale střelci zcela zklamali.
Rozhodčí: Navrátil. ŽK: 1:0. Diváci: 30.

SKP MB – Židněves 2:0
Podrobnosti z utkání přineseme zítra.

Horky – Kochánky 4:4
Domácí už vedli 4:0, hosté přesto vyrovnali. Domácí se zlobili na výkon rozhodčího.
Branky: Solčianský 2, Cimerman, Váňa – Korejza 2, Vágner, Maurer. Rozhodčí: Švarc. ŽK: 0:3. Diváci: 70. Poločas: 2:0.

Čistá – Jivina 1:2
Hosté byli zvláště v prvním poločase lepším týmem.
Branky hostů: R. Koterman, Šámal. Rozhodčí: Chládek. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 0:1.

Nová Ves – DBSK B 3:3
Utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním byli lepší domácí. Ve druhé půli se skóre obrátilo a domácí vyrovnali až v 90. mintě. Dolnobousovská rezerva navíc neproměnila pokutový kop.
Branky: Moc, Nevyhoštěný, Mařan – Šouta 3. Rozhodčí: Sobalík. Diváci: 50. Poločas: 2:1.

Bakov B – Dobrovice B 0:1