Prvním kolem zahájily fotbalové mistrovské soutěže Mladoboleslavska v okresním přeboru a obou III. třídách mužů. Nejvíce branek viděli diváci v Řepově.

Okresní přebor

Akuma – Kostelní Hlavno 3:2
Zcela vyrovnané utkání. Hosté začali lépe a až do 65. minuty vedli dvoubrankovým rozdílem. Domácím se všal během tří minut podařilo vyrovnat a v nastavení dali vítězný gól. Branky za hosty: Jirsa 2. Rozhodčí: Tvaroh. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 0:1.

Březno – Klášter 1:1
Domácí hráli v prvním poločase zakřiknutě a hosté byli lepší. Po změně stran šlo Březno do vedení, ale hostům se podařilo v 80. minutě vyrovnat z trestného kopu. Branka domácích: Duška. Rozhodčí: Votoček. ŽK: 2:3. Diváci: 40. Poločas: 0:0.

Čejetice – Benátky B 1:2
V utkání, které mělo vyrovnaný průběh, rozhodli hosté o vítězství po hrubé chybě domácího brankáře. Čejetice sice měly brankové příležitosti, ale s jejich proměňováním byly na štíru. Branky: Kadlec – Davídek, Kraus. Rozhodčí: Janda. ŽK: 2:2. Diváci: 40. Poločas: 0:1.

Pěčice – Struhy 4:0
Podrobnosti přineseme zítra.

Řepov – Skalsko 9:2
Domácí vedli už po dvou minutách 2:0 a do konce poločasu přidali dalších pět branek. Druhý poločas se dohrával spíše z povinnosti. Branky: Červený 4, Jurošek 3, J. Vaněk a Auer – Svárovský, Pýcha. Rozhodčí: Bez. ŽK: 1:1. Diváci: 90. Poločas: 7:2.

Dobrovice B – Krnsko 2:5

Předměřice – Bezno 1:1

III. třída A

Doubrava – MSK B 2:4
Domácí sice měli dobrý nástup a ještě v poločase vedli, ale ve druhém poločase měli hosté zřetelnou převahu a skóre otočili. Branky: Bulíř 2 – Bendl 2, Smetana, Nedoma. Rozhodčí: Chládek. Diváci: 60. Poločas: 2:1.

Jivina – Obruby 6:0
Jendoznačná převaha Jiviny, která bez problémů nstřílela půltucet branek. Hosté si nevypracovali jedinou šanci. Branky: Kotrman 3, L. Šámal, Novák, Hauer. Rozhodčí: Kulas. Diváci: 95. Poločas: 2:0.

Zdětín – Katusice 4:0
Bylo to jednoznačné vítězství domácích. Branky: Votruba 2, Kredba, Honzátko. Rozhodčí: Vízek. Diváci: 80. Poločas: 2:0.

Horky – Kr. Vrutice B 3:1
Hosté zlobili pouze v začátku utkání, pak byly pány na hřišti Horky. Branky: Jarolím, Cimrman, J. Váňa – Novák. Rozhodčí: Pažout. Diváci: 70. Poločas: 2:0.

Rejšice B – Nemyslovice 5:5