Vyšehrad – Ml. Boleslav B 4:1

Boleslavská juniorka po dvou úspěšných střetnutích na domácí půdě na Vyšehradě propadla. Do 20. minuty bylo utkání zcela vyrovnané, ale branka Pekara dostala domácí na koně. Krátce nato Budějský zvýšil, ale Sedláček vrátil hosty do hry. Jenom nakrátko, protože Matuszny vzápětí opět zvýšil vedení domácích o dva góly.

V nezajímavém druhém poločase bylo šancí na obou stranách poskrovnu. Skóre změnil jen v 74. domácí Matuszny úspěšnou exekucí penalty.

Branky: 20. Pekar, 23. Budějský, 28. Matuszny, 74. Matuszny (pen.) – 28. Sedláček. Rozhodčí: Šedivka. ŽK: 2:0. Diváci: 225. Poločas: 3:1.

Ml. Boleslav B: Miller – Murárik, Charuza (33. Vizingr, 65. Ščuk), Mrvík, Vorasický – Nečas, Svoboda, Dudka, Sedláček – Synek (52. Kadlec), Kysela.