Starší dorost

FK Mladá Boleslav B – Sokol Pěčice muži 9:0
Rezerva dorostu si v tomto utkání s chutí zastřílela. O utkání se rozhodlo již do přestávky, kdy střelecky disponovaný David Šťastný vstřelil čtyři branky, jednu přidal Bělík. Po změně stran se ještě trefil znovu Bělík, poté dvakrát Janda a nakonec Lánský a rozhodli tak o vysokém vítězství. Poločas: 5:0.

Mladší dorost

Hr. Králové – FK Mladá Boleslav C 2:0
Utkání s extraligovým soupeřem splnilo pro hosty všechna očekávání. Domácí se ukázali jako velmi kvalitní soupeř, fyzicky vyspělý, důrazný. Hostující tým se snažil s hradeckými držet krok, škoda některých možností, které se nepodařilo využít. Poločas: 1:0.

FK Ml. Boleslav D – Ústí n. L. 4:0
V první půli byla řada neopřesností na obou stranách. Přesto šli domácí do vedení dvěma góly Lukeše a jedním Čemuse. Po změně stran stanovil konečný výsledek brankou Matěj Horák. Poločas: 3:0.

Hr. Králové – FK Ml. Boleslav 1:2.
Utkání mělo dva rozdílné poločasy. V tom prvním hosté podali špatný výkon, ve druhém i přes inkasovaný gól se jejich hra zlepšila a dokázali výsledek otočit. Branky: Kalinka, Randák. Poločas: 0:0.

Starší žáci

FK MB A – Kosmonosy (mladší dorost) 2:0
V utkání velmi dobré úrovně šli v prvním poločase do vedení domácí vlastním gólem hostů. Po změně stran upravil výsledek Picek z pokutového kopu. Poločas: 1:0.

Hr. Králové B – FK Ml. Boleslav B 3:2
V utkání slušné úrovně byl první poločas vyrovnaný. Ve druhé půli se domácí dvakrát dokázali prosadit ze standardních situací, za hosty snížil Kubelka, který byl autorem obou branek Boleslavi. Poločas: 1:1.

Mladší žáci

FK MlB C – Kosmonosy (starší žáci) 0:2
Hosté o výhře rozhodli větším důrazem v koncovce. V poli bylo utkání vyrovnané, ale proti vyspělejšímu soupeři zůstaly některé pěkné akce domácích hráčů nedotaženy. Poločas: 0:1.

Hr. Králové – FK Ml. Boleslav D 1:0
Hosté inkasovali hned v začátku střetnutí, pak měli herní přavahu, ale neproměňovali šance. Po změně stran se hra vyrovnala, ale příležitosti na obou stranách zůstaly nevyužity. Poločas: 1:0.

FK Ml. Boleslav E – Česká Lípa 4:4
V utkání, hraném na 3 x 20 minut, prokázali domácí zlepšení v herním projevu. Solidní výkon však podali i hosté. Branky: Geisler 2, Novák, Horáček. Třetiny: 0:2, 3:1, 1:1.