Vysoká – Dlouhá Lhota 4:0

Nečekaně lehce přejela B-třídní Vysoká svého soupeře z Dlouhé Lhoty. V prvním poločase ale byli hosté mnohem aktivnější a jen díky žalostné koncovce zůstala v poločasové přestávce na ukazateli skóre na jejich straně nula. Ukázalo se, že absence jejich kanonýra Limra, který pro zranění už v jarní části nenastoupí, bude více než citelná.

Hosté si v prvním poločase vytvořili několik dobrých příležitostí. Cepka se proháčkoval až na hranici malého vápna, ale propásl vhodný okamžik ke střelbě. Javůrek pálil z pěti metrů zbrkle vysoko nad a Šolcovu střelu vyrazil reflexivně gólman Finkous. Gól tak padl na druhé straně a stál opravdu za to.
Tomáš Skopka si pohrál s míčem v rohu velkého vápna a jeho následnou střelu lehce tečoval před gólmanem špičkou kopačky do levé šibenice René Finkous 1:0.

Po změně stran se hosté snažili o vyrovnání, ale do kolen je poslaly dva slepené góly během tří minut. V závěru se dostali domácí do dalších šancí, ale gólem skončil jen střelecký pokus vysockého Tomáše Skopky.

Branky: 32. R. Finkous, 60. Vavrek, 63. Štolba, 76. T. Skopka.

Rozhodčí: Pudil. ŽK: 1:3. Diváci: 150.

Vysoká: J. Finkous – S. Tichý (76. Štauber) – Kaňka (58. Štolba), Možný, Sankot – D. Řízek, Brejša, Vavrek (67. Nový), Tott – T. Skopka, R. Finkous.

Dlouhá Lhota: Pokorný – Bejr – Zelba, Dubický, Zbobinský – Jansík (34. Jenč), Jan Novotný (55. Jindřich Novotný), Javůrek, Kunst – Cepka (75. Vrabec), Šolc.