Česká liga dorostu – starší

Č. Budějovice B – FK Ml. Boleslav 0:0
Boleslavští dorostenci na jihu Čech sice nedali ani jeden gól, ale protože ani neinkasovali, tak při zisku jednoho bodu za bezgólovou remízu drží nadále velmi luxusní náskok v čele České dorostenecké ligy, což je základní předpoklad k vytouženému postupu do celostátní dorostenecké ligy.
Boleslav má náskok šestnácti bodů před druhým Libercem, se kterým má navíc lepší bilanci vzájemných mistrovských utkání.
Sestava FK Mladá Boleslav: Kanaval – Vorasický (78. Bělík), Zbrožek, Pečínka, Rýdl – Jeník (89. Kašík), Rozenkranz, Smetana, Kučera, Šíma – Synek. Připraven byl už jenom náhradní brankář Hošťálek.

Mladší: Č. Budějovice – FK Ml. Boleslav 1:2
Vítězství hostů bylo dílem především dobrého výkonu v prvním poločase. Boleslav hrála dobře kombinačně a územní převahu vyjádřila dvěma góly Milera. Po změně stran se obraz hry změnil a hosté horko těžko bránili výhru do samotného závěru.

Dorostenecká divize – starší

Liberec B – FK. Ml. Boleslav B 2:3
K důležitému střetnutí odjeli hosté posíleni o několik hráčů A – dorostu. Začátek se jim však nepovedl, když po ruce Štěpánka v pokutovém území domácí proměnili penaltu. Po čtvrthodině domácí vedli už 2:0, do přestávky však Dudka snížil na 1:2. Po změně stran se hostům podařilo otočit skóre dvěma brankami Volfa.

Mladší: Liberec D – FK Ml. Boleslav D 1:2
Hosté vyhráli zásluhou bojovného výkonu, když hra se jim příliš nedařila. Úvodní branku Boleslavi vstřelil Škréta, domácí do poločasu vyrovnali. Těsně před koncem utkání byl faulován v pokutovém území Horák a Láncz z penalty zajistil tři body. V samotném závěru ještě hosty podržel brankář Borecký.

Žákovská liga – starší

FK Ml. Boleslav – Slavia Praha 0:1
V prvním poločase se domácím příliš nedařilo, přesto drželi bezbrankový stav až do jeho závěru, kdy inkasovali. Po změně stran se Boleslav zlepšila, měla možnost vyrovnat, ale tři body si odvezli favorizovaní hosté.

Mladší: FK Ml. Boleslav – Slavia Praha 2:3
Do přestávky se domácí pouze bránili a dvakrát inkasovali Po změně stran nastalo u Boleslavi zlepšení a při troše štěstí mohla uhrát i remízu. Branky: Lukeš, Saéz.

Žákovská divize

FK Ml. Boleslav Olympia Hr. Králové 3:1
Domácí o svém vítězství rozhodli do přestávky díky brankám Hodače, Veselého a Horvátha. Jejich hra postrádala v některých okamžicích přesnost, navíc se ve druhé půli již nedokázali prosadit střelecky.

Mladší: FK Ml. Boleslav – Ol. Hr. Králové 5:0
Domácí měli vydařený vstup do utkání a hned v první minutě skóroval Dohnalík. Ještě do poločasu se Zorklerovi podařilo zvýšit na 2:0. Po změně stran pokračovali domácí v dobrém výkonu a další branky přidali Zorkler, Novotný a Kuhnel. Hosté nastřelili břevno.

Krajská soutěž žáků

AFK Pečky – FK Ml. Boleslav E 2:7
Hosté byli od začátku lepším družstvem. Střelecky se dařilo Novákovi, který se trefil čtyřikrát, po jedné brance přidali Horáček, Jeníček a Raška.

Krajský přebor starších přípravek

FK MB A – MSK A 0:0, FK MB A – MSK B 6:2 (Pik 2, Grus, Nezdara, Štěpán, Zakonov), FK MB B – MSK A 0:3, FK MB B – MSK B 4:1 (Hrdlička, Novák, Peterka, Kozmér).

Krajský přebor mladších přípravek

Šluknovský výběžek A – FK MB A 1:2 (Salač, Kysela), Šluknovský výběžek B – FK MB A 1:3 (Zmij, Pulo, Vitmajer), Šluknovský výběžek A – FK MB B 1:0, Šluknovský výběžek B – FK MB B 2:2 (Vohanka, Gartner).