Krop. Vrutice – Vysoká 2:1

Vrutičtí nastoupili k utkání fotbalové I. B třídy s jasným cílem: získat poprvé na jaře tři body. Vážnou trhlinu do plánu jim udělal již v 10. minutě drzým průnikem T. Skopka a k bližší tyči přesně zakončil – 0:1. Domácí s odpovědí nečekali dlouho. Skrytá dalekonosná střela Michala Korce vyplula přímo před gólmanem Finkousem. Ten se ji snažil na poslední chvíli vykopnout, ale bohužel pro hosty, školácky promáchnul – 1:1. Vrutičtí mohli jít do poločasového vedení, ale tentokrát Finkous skvěle vychytal Nováka.

Druhou půli začali lépe domácí, ale velký závar a Koutného šanci nevyužili. V 60. minutě se důrazným průnikem připomněl kanonýr T. Skopka, ale v tutovce nastřelil břevno. Domácí trestali v 70. minutě. Novákovu ostrou střelu, mířící mimo tři tyče, usměrnil správným směrem na pravém místě stojící Manda. V 86. minutě odmítl vyrovnání gólman domácích Manžel, když v další šanci vychytal T. Skopku.

Branky: Michal Korec , Manda – T. Skopka. Rozhodčí: Brda. Diváci: 200. Poločas: 1:1.

Krop. Vrutice: Manžel – P. Bůžek, Bohata, Rovenský, Pletka, Michal Korec, Novák, Manda, Malý, Martin Korec, Koutný (střídali Heřman, Jan Havelka, Veselý).