Kr. Vrutice – Kost. Hlavno 2:2

Dlouho očekávané derby fotbalového okresního přeboru Mladoboleslavska přilákalo do ochozů 300 diváků, kteří se zápasem určitě nenudili.

Před bouřlivou kulisou byli v první půli domácí aktivnější , ale šance J. Bůžka gólem neskončily. Naopak hosté ukázali stoprocentní produktivitu, když z jediné šance v první půli skórovali. Ve 32. minutě Vrutičtí špatně rozehráli volný přímý kop, brejkovou situaci Sůry zastavil v poslední chvíli penaltovým faulem Černý a Pokorný neměl s jejím proměněním problém. Ve 35. minutě se domácí dostali do další tutovky, ale Manda sám před brankářem přestřelil.

Druhá půle začala lépe pro Vrutici. V 54. minutě vyslal Černý kolmicí kupředu Michala Korce, a ten přesnou ranou k tyči vyrovnal. Pak se zaskvěl Čakrda, když v 59. minutě vyrazil těžkou střelu mířící pod břevno.

V 62. minutě se ale opět radovali hosté, i když už hráli bez vyloučeného Tudošiho. Z volného přímého kopu Martin Bůžek a poslal Kostelní Hlavno podruhé do vedení.

Hosté se však neradovali dlouho. V 65. minutě se na hranici pokutového území prosadil Manda a přesnou střelou k tyči znovu vyrovnal – 2:2.

Rozhodnutí měl na kopačce Martin Korec, když průnik J. Bůžka zakončil v jasné pozici těsně vedle, a tak souboj prvního se třetím týmem tabulky skončil bez vítěze.

Branky: Michal Korec, Manda – Pokorný, Martin Bůžek. Rozhodčí: Pechanec – Smolka, Vrabec. Diváci: 300!!

Kropáčova Vrutice: Čakrda, Bohata, Černý, Rovenský, Heřman, Borecký, J. Bůžek, Michal Korec, P. Bůžek, Martin Korec, Manda (střídali Jan Havelka, Musil).

Kostelní Hlavno: V. Musil, Babovák, Macek, Kříž, Tudoši, Beránek, M. Bůžek, Pokorný, Flandera, Sůra, Toman (střídali Rambousek, Hlaváček).

Porážka Akumy v Klášteře znamenala, že Vrutičtí zůstali nadále v čele tabulky, Kostelní Hlavno je na třetím místě za Akumou. A právě utkání Akuma – Kropáčova Vrutice bude dalším tahákem kola fotbalového okresního přeboru Mladoboleslavska.