I. liga – mladší dorost

FK MB C – Příbram 1:1 (0:1). Bylo to utkání dvou rozdílných poločasů. Hosté šli do vedení v první půli, ve druhém poločase se podařilo Vraštilovi po rohovém kopu vyrovnat.

Starší dorost – Česká liga

FK MB B – Baník Most B 1:1 (1:0). Domácí prahli po třech bodech a tomu také odpovídala hra v první půli. Svého soupeře zamkli na jeho polovině, ale z mnoha šancí se ujala jediná, když Vilám proměnil pokutový kop. Po změně stran se hra vyrovnala a hostům se podařilo vyrovnat z trestného kopu.

Mladší dorost: FK MB D – Baník Most 4:0 (3:0). Vše podstatné se odehrálo v úvodní čtvrthodině, kdy se střelecky prosadili domácí Živnůstka, Klobása a Eliáš. Čtvrtou branku Boleslavi přidal ve druhé půli Prieložný.

Žákovská liga – starší

Sparta Praha – FK MB 5:1 (2:0). V prvním poločase domácí dali dva slepené góly a po změně stran během pěti mut další dvě branky. Čestný úspěch hostů vstřelil Kubelka.

Mladší: Sparta Praha – FK MB 1:1 (1:1). Hrál se kvalitní fotbal z obou stran. Začátek patřil domácím kteří se také ujali vedení, hosté však zaslouženě vyrovnali Koškem. Po změně stran měla Sparta trvalou převahu.