Vlašim B – Benátky 0:2

V utkání krajského fotbalového přeboru podali hosté proti dosud neporaženému domácímu celku disciplinovaný výkon a přičinili se o další senzaci.
Už v 16.minutě mohl domácí potrestat Došlý, ale v brejku s Hruškou zkazil finální přihrávku. Také další šanci na vstřelení gólu měl Došlý, ale vlašimský brankář Jícha mu ji zmařil.

Hosté se dočkali těsně před závěrečným hvizdem první půle.Novotný z trestného kopu našel hlavu Hrušky a ten se nemýlil – 0:1.
Hned po obrátce mohl domácí Dvořák vyrovnat, ale hostující brankář Bejr byl proti.

V 56. minutě zažili domácí fotbalisté další šok. Po Škuthanově přihrávce se opět prosadil Hruška střelou přes celou branku – 0:2. Další gól mohl přidat Karásek, ale jeho příležitost zneškodnil Jícha.

Pak se při tlaku domácích několikrát vyznamenal benátecký gólman Bejr. Největší šanci domácích měl Dvcořák, ale trefil u tyče stojícího obránce Koláře, když branka zívala prázdnotou.

V závěru domácí tlačili, ale na Bejra nevyzráli, a tak nečekaný úspěch hostů byl na světě. Navíc domácím byl už v nastaveném čase vyloučen Žovinec po druhé žluté kartě.

Branky: 45. Hruška, 56. Hruška. Rozhodčí: Mikeš - Železný, Jansa. ČK: 90. + 3 Žovinec (V). Poločas: 0:1.

FC Graffin Vlašim B: M. Jícha - Havlíček, J. Pohorský, J. Dvořák, Veselý - Petrů, Císař, Borkovec, Janda - Jan Jícha, L. Dvořák.

FK Karbo Benátky n. J.: Bejr - Beneš, Pára, Kolář, Lacina - Kořínek, Karásek, Škuthan, Novotný - Hruška, Došlý.