Hymnou „Zelenobílý od Aston Villy…“ za hudebního doprovodu Antonína Zakonova a Ladislava Masopusta začalo pravidelné každoroční setkání hráčů a příznivců Aston Villy Mladá Boleslav, které mělo letos slavnostnější rámec. Aston Villa totiž slavila 90 let od svého založení.

Čestnými hosty na setkání byli prezident FK Mladá Boleslav Josef Dufek, trenér prvoligových boleslavských fotbalistů Pavel Hapal a tiskový mluvčí FK Mladá Boleslav Jiří Koros.

V příjemné atmosféře se nejen vzpomínalo, ale na vedení FK Mladá Boleslav ze řad přítomných padaly otázky k současné výkonnosti prvoligového týmu. Věcná diskuse prokázala, že bývalí hráči Astonky se živě zajímají i o fotbalovou současnost FK Mladá Boleslav, který je pokračovatelem jejich slavné minulosti.

Vedení FK Mladá Boleslav se také rozhodlo, že před ligovým utkáním s Teplicemi ocení sedmičku dosud žijících hráčů Aston Villy předáním dresu a poděkuje jim za jejich přínos boleslavskému fotbalu. A tak Karel Záruba, František Šichta, Karel Tůma, Miloslav Kubelka, Ladislav Masopust a František Marek se dočkali nejen ocenění, ale i mohutného aplausu tří tisícovek diváků. Nepřítomnému Milouši Kvačkovi bude ocenění předáno osobně.