Teplice B – FKMB B 2:4

V přátelském fotbalovém utkání ligových rezerv se nakonec prosadili boleslavští mladíci. Ti však měli velice pasivní úvod a už ve 2. minutě inkasovali po rohovém kopu domácích.

Za čtvrt hodiny však bylo vyrovnáno. Dudka z rohového kopu posadil míč na hlavu Řezníčka, a ten se nemýlil. Pak se dvakrát blýsknul úspěšnými zákroky brankář hostů Vorel. Hosté udeřili podruhé opět Řezníčkem, který po přihrávce Schuberta prostřelil teplického brankáře.

Ve druhém poločase došlo k početnému střídání v obou kolektivech. Ve hře bylo hodně nepřesností, bez větších šancí na obou stranách.

Letargii vytrhl boleslavský Dolinajec, který se v 69. mintě z pětadvaceti metrů parádně trefil do růžku branky. Pak však domácí dokázali snížit na rozdíl jediné branky, ale pojistku vítězství hostů vystavil Volf střelou ze střední vzdálenosti. To mohl v samotném závěru změnit Synek, ale mířil hlavou do břevna.

FK Ml. Boleslav B: Vorel (46. Michňa) – Štěpánek (46. Charuza), Mrvík (68. Štěpánek), Borovička, Hrdlička (68. Horák) – Tvaroha (46. Ščuk), Smetana (46. Kozma), Dudka (68. Řezníček), Dolinajec – Schubert (46. Volf), Řezníček (46. Synek).