Benátky – N. Strašecí 4:0

Benátky si připsaly vůbec nejvyšší výhru letos v krajském přeboru na domácím hřišti a gólman Bejr udržel čisté konto, když dokonce kryl pokutový kop.

Hned ve 2. minutě Hruška načasoval krásnou milimetrovou přihrávku do vápna, kam nabíhal Milan Korejza, jenž neměl problém překonat vybíhajícího Kuta – 1:0.

Ve 28. minutě hostující Černý v sólu udělal rychlou protisměrnou kličku benáteckému brankáři a tomu nezbývalo, než jej poslat k zemi. Hlavní sudí Jiří Kabyl okamžitě nařídil pokutový kop, a navíc udělil Bejrovi žlutou kartu. Lukáš Tlustý z penaltového puntíku poslal polovysokou střelu k tyči, kde však fantasticky zasáhl gólman Bejr a vyrazil míč nad branku.

Benátečtí však ještě do poločasu zvýšili skóre. Milan Korejza prošel přes několik protihráčů a když obešel gólmana Kuta, pohodlně skóroval do prázdné branky.

V 73. minutě se Karásek na hranici penalty nikterak nerozpakoval a bodlem přesně k tyči zatloukl třetí hřebíček do novostrašecké rakve – 3:0.

Pak střídající Novotný nabil ve vápně Davidu Novákovi a ten z úhlu ke vzdálenější tyči překonal Kuta počtvrté – 4:0.

Branky: 2. a 44. Korejza, 73. Karásek, 89. Novák.

Rozhodčí: Kabyl. ŽK: 3:1. Diváci: 150. Poločas: 2:0.

Benátky: Bejr – Kořínek, Mulač, Pára, Olšák – Korejza, Karásek, Sabol (68. Kolář), Hruška (58. Vízek) – Novák, Došlý (76. Novotný).