Fotbalový starší dorost doma zklamal

Mladá Boleslav - Domácí dorostenci si nedokázali poradit na svém hřišti s Jihlavou.

7.9.2010

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Martin Dostál

FK Ml. Boleslav – Jihlava 3:4

Prohra s průměrným soupeřem v nejvyšší fotbalové soutěži staršího dorostu musí domácí tým hodně bolet.

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal. Hosté šli sice po čtvrthodině hry do vedení, ale hned z následného výkopu srovnal Bulut, posila z prvoligového kádru A – mužstva.

Vstup do druhého poločasu však měli Jihlavští impozantní. V rozmezí dvou minut dvakrát skórovali a obrana domácích v čele s brankářem se musela hodně červenat.

Domácí se ze šoku těžko vzpamatovávali a když v 72. minutě inkasovali čtvrtý gól, vypadalo to na drtivou prohru.

Závěr utkání však patřil Boleslavským. Zvláště proto, že hosté dohrávali oslabeni bez vyloučeného Štancla. Nejprve Hruška v 80. minutě snížil na dvoubrankový rozdíl a tentýž hráč už v nastaveném čase přidal třetí gól. Více však domácí dorostenci nestihli a hosté se mohli radovat ze tří bodů.

Branky: 80. a 90. Hruška, 15. Bulut – 14. Kučera, 50. Štancl, 52. Vokoun, 72. Kliment. Rozhodčí: Drábek. ŽK: 2:2. ČK: 74. Štancl (J). Rohy: 4:6. Poločas: 1:1.

FK Ml. Boleslav: Luksík – Tvrdý, Fiksel (55. Mižič), M. Šťastný, Říha (74. Resz) – Lancz, Sedláček, Honc, Prívara (55. Dragoun) – Bulut, Hruška. Trenéři Vladimír Sedláček a Vladimír Fiksel.

Jihlava: Malinkovič – Vodáček, Turek, Zeman (88. Procházka), Krištůfek – Šuta (65. Kliment), Vokoun (72. Ciprus), Goth, Fadrný – Kučera, Štancl.

PETR FENCL

7.9.2010 VSTUP DO DISKUSE

František Hakl s trofejí pro mistry světa v malém fotbale, kterou s českou reprezentací vybojoval v Tunisku.

ON-LINE: Ptejte se mistra světa v malém fotbale Františka Hakla

Během uplynulého víkendu musel být znovu uzavřen kruhový objezd u ulic Jana Palacha a Na Radouči. Dělníci tam tentokráte dodělávali retardéry u přechodů. Ty se nově budou nacházet na každém vjezdu na kruhový objezd.