Dolnobousovský SK –Akuma MB 3:1

Domácí potvrdili v přípravném utkání roli favorita a vcelku bez problému diktovali tempo zápasu. Akuma se soustředila hlavně na defenzivu a na branku si tak Bousov musel počkat až do 40. minuty. Hlavičku Švece brankář Zachař neudržel a Šolc z bezprostřední blízkosti skóroval. Předtím ještě nastřelili Budinský s Kubečkem tyč po přímých kopech.

Druhá půle kopírovala první, domácí však ze souvislého tlaku dokázali vytěžit pouze dvě branky. To když zafungovala spolupráce Bernata a střílejícího Šolce, který tak během několika málo minut zkompletoval hattrick. V závěru Bousov polevil v koncentraci a hosté po úniku dokázali zkorigovat na konečných 3:1. V poslední šanci zápasu podržel domácí brankář Stránský.

Branky domácích: Šolc 3. Poločas: 1:0.

DBSK: J. Vynikal (Stránský) – Kalivoda, Švec, Budínský, Horák – P. Vynikal, Bíšek (Zahrada), Kubeček (Havel), Bernat – Vacek.