Sokoleč – Krnsko 8:0

Osmibrankovým přídělem se rozloučili fotbalisté Krnska na cestě do okresního přeboru. Domácí fotbalisté byli od prvních minut jasně lepším týmem a svou převahu korunovali brankami. Na nich se největší mírou podílel kanonýr Petr Šťastný, který se trefil čtyřikrát, zdatně mu sekundoval kolega z útoku Miloš Čáp, jenž dal o jednu branku méně.

Hosté měli za celých devadesát minut jedinou vážnější šanci v prvním poločase, ale nic z toho nebylo.

„Utkání bylo jednoznačnou záležitostí našeho mužstva. Po celý zápas jsme měli jasnou převahu a utkání mohlo skončit i dvouciferným výsledkem, neboť jsme některé šance ještě zahodili. Víc k tomu asi nejde říct,“ uvedl Marek Soukup, hrající asistent trenéra Sokolče.

Branky: 25., 55., 65. a 77. Šťastný, 1., 28. a 70. Čáp, 50. Zahradník. Rozhodčí: Kyncl. Diváci: 80. Poločas: 3:0.