SKP MB – Žerčice 2:2

Ve svém prvním jarnímu soutěžním utkání fotbalové III. třídy domácí nastoupili pro absenci řady hráčů ze základní sestavy s mnoha náhradníky.
První poločas se odehrál bez vážných šancí a „zdobily“ nepřesnosti na obou stranách. Ve 24. minutě SKP zaútočil, šance by skončila nezdarem, kdyby se nedostal k míči žečický Adamec, který přehlavičkoval svého brankáře, a vsítil si tak kuriózní vlastní gól.

Poté na hřišti převzali mírnou aktivitu domácí hráči, ale jen do 41. minuty, kdy po rychlé akci hostí odpískal rozhodčí Fokl za ruku jednoho z domácích hráčů pokutový kop, který proměnil Kredba. Do kabin se tak odcházelo za nerozhodného stavu 1:1.

Začátek druhého poločasu zcela ovládli fotbalisté Žerčic. Ve 47. minutě vyškolil Kredba po samostatné akci jak obranu, tak i brankáře domácích, a poslal tak hosty do vedení na 2:1. SKP se z nepovedeného vstupu do druhého poločasu vzpamatovávalo deset minut. Poté domácí hru vyrovnali, ovšem v 62. minutě znovu zahrozili hosté, kdy se nejlepší hráč Žerčic Kredba postavil k volnému přímému kopu, ale jeho krásná sřela skončila jen na břevně. V 78. minutě brankář SKP Dufek poslal dlouhý výkop na útočníka Faixe, kterého brankář Žerčic zastavil jen tvrdým faulem. Sudí Folk nemohl nařídit nic jiného než pokutový kop pro SKP, který s přehledem proměnil dorostenec Kasalický a pomohl SKP k bodu.

Branky: 24. Adamec vlastní, 78. Kasalický z penalty – 41. a 47. z penalty Kredba. Rozhodčí: Folk. Poločas: 1:1.

SKP: Dufek – Pohl, Fochtner, Moc, Pažout – Čadil, Scheufler ml., Kasalický, Žahourek – Pánek, Faix.

Žerčice: Rambousek – Lenger, Mulač, Šturma, Hanuš – Klain, Adamec, Tamlír, Ramharter – Buček, Kredba.