Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Fotbalisté Bělé inkasovali v přípravě půltucet branek

Semice - O vysoké prohře bělských fotbalistů v Semicích rozhodl výpadek ve druhém poločase.

25.7.2010

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Martin Dostál

Semice – Bělá p. B. 6:1

Semičtí fotbalisté, kteří se připravují na krajskou I. A třídu, sehráli další utkání, v němž porazili svého soupeře pětibrankovým rozdílem. Bělá je účastníkem nejnižší krajské soutěže.

Jako první se do černého trefili hostující fotbalisté už po devíti minutách, ale Semice rychle snížily, když daly gól ve 13. minutě, a ještě do poločasu skóre otočily.

Po změně stran dávali góly už jen domácí fotbalisté a skóre se zastavilo na čísle šest. Hlavní postavou v domácím dresu byl opět útočník Michal Koštíř, který zatížil konto soupeře třemi zásahy. Další góly přidali T. Bubeník, Kapička a Novotný.

„Hosté se rychle ujali vedení, ale nám se povedlo záhy srovnat. Ve hře ale byla zase spousta nepřesností, chvílemi to byla pěkná holomajzna,“ přiznal semický trenér Josef Pavliš. „My jsme se ve druhém poločase dokázali prosadit střelecky a v rychlém sledu jsme dali tři góly za sebou. To bylo rozhodující. Pak si ale chtěli všichni až moc zahrát fotbal, a to bylo ku škodě. Hra nebyla taková, jakou bych si představoval, prostě to nebylo ono. Výsledkově to sice vypadá, že bylo utkání jednoznačné, ale herně to zase takový rozdíl nebyl,“ dodal šéf semické lavičky.

Branky domácích: Koštíř 3, Kapička, T. Bubeník, Novotný. Poločas: 2:1.

AFK Sokol Semice: Zemánek – Neuhausel, Novák, Bříza, Kupka – Bašus, Bošina, Kapička, Hromadník – Koštíř, Šimůnek (střídali T. Bubeník, D. Houška, Novotný).

Autor: Vladimír Malinovský

25.7.2010 VSTUP DO DISKUSE
František Hakl s trofejí pro mistry světa v malém fotbale, kterou s českou reprezentací vybojoval v Tunisku.

Zlatý šampion Hakl věří, že vítěznou atmosféru přenese i do Benátek

Krajský úřad Středočeského kraje v Praze.

Krize krajské koalice dospěla na ostří nože. Silná slova mohou vystřídat činy

V odvětě český tým gól Rusům nevstřelil

Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ - Odveta přípravného utkání reprezentací do 21 let se hrála ve středu večer v Mladé Boleslavi. Češi tam prohráli s Ruskem 0:7.

ON-LINE: Ptejte se Pavla Petra

Sportovní rozhlasový novinář bude hostem on-line rozhovoru v pátek od 10 hodin.

Superdebata Deníku: nikdo nechce vládu ANO. Ať už bez Babiše, nebo s ním

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, GRAFIKA, VIDEO/ Pouhý den před sněmovními volbami se v redakci Deníku sešla desítka zástupců politických stran při předvolební superdebatě. Na přetřes přišla všeobecně probíraná témata - ať už elektronická evidence tržeb, přijetí eura či přijímání migrantů. Z odpovědí také vyplynulo, že favorit voleb ANO to bude mít v případě výhry s formováním vlády složité.

Kam na Boleslavsku za zábavou? Vyberte si!

Boleslavsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.