Řepov – Skalsko 2:3

V utkání fotbalového okresního přeboru Mladoboleslavska Řepovští zpackali vyhraný zápas. V utkání se zachraňujícím se Skalskem vedli po poločase 2:0 a měli hru jasně ve své moci. Domácí brankář Zachař si sáhl na míč jen při výkopech a domácí kromě dvou vstřelených branek měli další jasné příležitosti. Čekalo se, že brankostroj domácích bude pokračovat.

Byl to však krutý omyl! Ve druhém poločase jakoby v dresu Skalska na hřiště vyběhlo jedenáct jiných hráčů, kteří neúnavně bojovali a dočkali se úspěchu. Nejenže vyrovnali stav utkání, ale v 83. minutě se jim podařilo vstřelit i vítěznou branku.

Domácí doslova prolajdačili tři body, zatímco hostům pomohla výhra, aby se s nadějí vyhrabali ze sestupového pásma, i když zdaleka nemají vyhráno.
V dalším kole totiž Skalsko hostí ohroženou Doubravu, která také patří k ohroženým druhům.

Branky: 17. M. Fanta, 22. Sobotka – 57. Řezáč, 62. Zachrdla, 83. P. Šťastný. Rozhodčí: Sobalík. Diváci: 55. Poločas: 2:0.

Řepov: M. Zachař – J. Zachař (39. Babák), Honzák, Červený, Sobotka – R. Vaněk, Kameník, J. Vaněk, M. Fanta (63. Auer) – J. Fanta, Krichebauer (80. Štecha). Trenér Pavel Klain.

Skalsko: Pavlík – Martinec, Vocásek, J. Flodrman, Svárovský – L. Flodrman, Zachrdla, P. Šťastný, Kumbera – Pešan, Řezáč. Trenér Zdeněk Jakubec.