Řepín – Bělá 5:1

Jako Šípkové Růženky nastoupili řepínští borci k utkání s Bělou. Hosté byli v úvodu jednoznačnými pány situace, vytvořili si viditelnou územní převahu a často přiváděli obranu domácích do prekérních situací.

Gól však padl na opačné straně po fatální hrubce brankáře Jindry. Přesto měla Bělá dále více ze hry a byla po zásluze odměněna vyrovnávacím gólem kapitána Vrabce.

Jenže o tři minuty později obránci Bělé „zapomněli“ v hraničním postavení na Zbyňka Štrupla a Řepín znovu vedl.

Ač měla Bělá i po přestávce opticky více ze hry, góly padaly dále do její sítě. Po rohovém kopu a po další Jindrově chybě neomylně hlavičkoval Zbyněk Štrupl, který za pár minut nezištně přihrál na druhou trefu Wernerovi.

Ani za nepříznivého stavu se bělští hráči nevzdávali, ale překonat znamenitě chytajícího Luďka Štrupla v řepínské brance se jim nepodařilo. Výsledek pečetil v poslední minutě domácí mladík Černý.

Branky: 19. a 67. Werner, 31. a 60. Zb. Štrupl, 90. Černý – 28. Vrabec. Rozhodčí: Jansa. ŽK: 2:3.

Bělá: Jindra – Dlask, Tůma, Bejda, Hodovanec (63. Slobodzian) – Voleman, Zahrádka, Vrabec (73. Doležal), Toman – Arient, Zdražil (68. Švadlenka).