Před posledním utkáním zimního fotbalového turnaje na rejšické škváře se rozhodlo o medailových pozicích. Domácí SK Rejšice obhájil loňské prvenství, Černý Petr opět zůstal SKP Mladá Boleslav.

Kostomlaty – DBSK 1:2
Bousovská rezerva zvítězila zaslouženě po agresivní hře díky úniku Šedivého v 74. minutě. Branky: Pavel Dvořák – Polák, Šedivý. Rozhodčí: Havlas. Poločas: 1:1.

Rejšice – Kosmonosy 3:2
V první dvacetiminutovce se dvakrát do černého trefil rejšický Putorík, kosmonoský ostrostřelec Bednár snížil. Ještě do poločasu se ale prosadil domácí Remsa. Ve druhé půli Rejšice kontrolovaly hru a nerozhodila je ani branka Polanky. Domácí si pak v poklidu dokráčeli pro vítězství. Branky: Putorík 2, Remsa – Bednár, Polanka. Rozhodčí: Havlas. Poločas: 3:1.

Dobrovice B – DBSK 0:3
Bousovští nastoupili s prvním týmem a od začátku nenechali nikoho na pochybách o své výhře. Fotbalově i pohybem převyšovali soupeře, střelecky se prosadil Kubeček. Branky: Kubeček 2, Vinický. Rozhodčí: Hloucal. Poločas: 0:3.

Poslední utkání turnaje Akuma – Kostomlaty se bude hrát v neděli 14. března od 10 hodin.

Pořadí střelců: 12 – Bednár (Kosmonosy), 6 – Boško (Dobrovice B), Remsa (Rejšice), 5 – Kubeček (DBSK), 4 – Hanuš (Rejšice), Holcman (Kostomlaty), Šedivý (DBSK).