Rejšice – Rožďalovice 1:2

V utkání fotbalové I. A třídy byli domácí jasným favoritem, protože Rožďalovičtí se krčí na posledním místě tabulky. Navíc se domácí namlsali vítězstvím v Kouřimi, a proto se očekával zisk tří bodů.

Rejšice však do začátku zápasu vstoupily více než vlažně a navíc jejich obrana byla značně průchozí. A tak snaživí hosté šli do vedení už po čtvrthodině hry, kdy se prosadil Shayban střelou pod břevno.

Tentýž hráč mohl chvíli poté vedení hostů zvýšit, ale v sólu zpackal koncovku.

Další lajdáctví v domácí obraně však potrestal hostující Táborský a Rožďalovice vedly o dvě branky. Jasný gól měl na kopačce Hojsák, ale domácí gólman Beran výtečně zasáhl.

Ještě v závěru poločasu mohli domácí snížit, ale Remsova hlavička zblízka našla připraveného brankáře Hampla.

Krátce po přestávce Putorík snížil na rozdíl jediné branky a čekalo se, že domácí zahájí další ofenzívu pro vyrovnání.

Jenže v koncovce byly Rejšice bezzubé, a tak obrana hostů s úspěchem odolávala. Rožďalovice při hře domácích vabank mohly vedení zvýšit, ale Hojsáka v sólu vychytal Beran a úspěšný slalom Shaybana skončil střelou vedle.

Zatímco tři body Rožďalovicům těžko pomůžou ze sestupové pasti, Rejšice si ztrátou doma zbytečně zavařily.

Branky: 49. Putorík – 15. Shayban, 29. Táborský. Rozhodčí: Hron. Diváci: 120. Poločas: 0:2.

Rejšice: Beran – Mareš (46. Hofírek), Vl. Rys, Barančok, Falta – Hanuš, Hůlka, Putorík, M. Rys – Kopecký, Remsa.

Rožďalovice: Hampl – Nechánský (90. Musil), Vele, Havlík, Pavel – Blažek, Táborský, Hojsák, Knytl (52. Hlavatý) – Sporiš, Shayban.