Rejšice – Lužec 6:2

V utkání lídrů fotbalové I. B třídy skupiny B potvrdili domácí fotbalisté, že jim prvenství v soutěži patří právem. Od začátku byli fotbalově lepší než soupeř a nakonec vyprovodili Lužec půltuctem branek.

A kdyby zachoval více klidu v koncovce Remsa, mohl přidat další branky ze samostatných nájezdů. Další šance neproměnil zdražil.
Hosté tahali za kratší konec. Po inkasované brance z penalty se jim sice podařilo vyrovnat po Kučabově hlavičce, ale brankami Barančoka a Zdražila získali domácí dvoubrankové poločasové vedení.

Po změně stran sice parádním vlastencem Vladimír Rys trochu zkomplikoval situaci, ale v poslední desetimunutovce domácí třikrát udeřili a dosáhli zasloužené výhry. Hosté dohrávali utkání bez vyloučeného brankáře Jakeše.

Dvě kola před koncem soutěže si tak Rejšice zajistily prvenství, zbývá však otázka, zda jej využijí k postupu do I. A třídy. V každém případě se jedná o historický úspěch klubu. V příštím kole hrají Rejšičtí v Luštěnicích.

Branky: 13. 82., 83. z p. k. Hanuš, 30. Barančok, 33. Zdražil, 86. Nastoupil – M. Kučaba, vlastní. Rozhodčí: Malý. ŽK: Šára, Špánek, Rybář (L). ČK: 83. Jakeš (L). Diváci: 120. Poločas: 3:1.

Rejšice: Beran – Prskavec, Barančok, Vl. Rys, Jon – Hanuš, Novotný 46. Nastoupil), Putorík, M. Rys – Remsa 87. Vít), Zdražil.