Rejšice – Jílové 2:1

Rejšičtí fotbalisté jsou vážně namočeni v pásmu sestupu v I. A třídě, ale soutěž chtějí důstojně dohrát.

Proti favorizovanému Jílovému podali kvalitní výkon v poli, ale kdyby už v poločase vedli o čtyři branky, nikdo by se nedivil.

Jenže v koncovce hráči Rejšic dokonale zklamali a zazdili hromadu tutovek. Profesorský fotbal hostů tentokrát narazil na jednoduchost a přímočarost hráčů Rejšic a Jílové prakticky celý zápas tahalo za kratší konec. Jeho porážka byla nakonec hodně milosrdná.

Už v 9. minutě dostal domácí do vedení Kopecký hlavou po kopu z rohu. Další velké šance zazdili dvakrát Putorík a Hůlka, a přišel trest. Ve 41. minutě propadla domácí obrana a zcela nekrytý Muller pohodlně do prázdné branky vyrovnal.

Domácí ve druhém poločas pokračovali v tlaku, ale také v zahazování brankových příležitostí. Nejprve Putorík zblízka mířil hlavou do náruče brankáře Řeháka, Kopecký si v sólu v rozhodující chvíli ukopl míč.

Spása pro domácí přišla v 65. minutě, kdy po faulu na Mareše Hanuš z penalty získal domácím vedení, což se ukázalo rozhodující.

Rejšice dál bušily do soupeře, ale střídající Remsa dvakrát v sólu zamířil vedle, svůj cíl minuly i další střely rejšických hráčů z dobrých pozic.

Branky: 9. Kopecký, 65. Hanuš z penalty – 42. Muller. Rozhodčí: Prislupský (výborný) – Machýček, Hamšík. ŽK: Barančok, Jon – Kovařík. Diváci: 90. Poločas: 1:1.

Rejšice: Beran – Hofírek (72. M. Rys), Vl. Rys, Barančok (66. Remsa), Jon – Hanuš, Putorík, Mareš, Falta – Kopecký (86. Zvěřina), Hůlka.

Jílové: Řehák – Čmelík, Kniha, Kovařk, Malknecht – Procházka, Čech, Javůrek, Muller – Dvořák, Cimpl.