Jak jsou připraveny na jarní mistrovské odvety ve fotbalovém okresním přeboru týmy SK Jizera Předměřice a Jizeranu Doubrava?

Jan Sojovský, asistent trenéra SK Jizera Předměřice: „Měli jsme katastrofální vstup do podzimní části soutěže, ve druhé polovině podzimu došlo k výraznému výsledkovému zlepšení a díky tomu jsme skončili šestí. Proto jsme nakonec byli s podzimem spokojeni. Přípravu jsme začali 6. ledna a hráli jsme zimní turnaj na umělé trávě v Mělníku. Trénovalo se dvakrát v týdnu a o víkendech se hrála přípravná utkání. Mužstvo absolvovalo krátké soustředění v Dolním Dvoře. Realizační tým pro jaro má toto složení: trenér Jiří Kropáček, asistent Jan Sojovský, vedoucí mužstva Václav Krátký, masér Milan Tiller. Kádr zůstal pro jaro beze změn, usilujeme o příchod dvou hráčů na hostování. Cíl zůstavá pro nás neměnný – záchrana v okresním přeboru. Jsou známá „Předměřická jara“, kdy po dobrém podzimu dojde na jaře k útlumu a z bodového náskoku se stává existenční nervák do posledního kola.

Stanislav Sichrovský, Jizeran Doubrava: „Páté místo v podzimní části soutěže asi není nejhorší, ale jsme přesvědčeni, že mohlo být lepší. Mužstvo se připravovalo na jaře v domácích podmínkách, tradičně jsme se zúčastnili zimního turnaje v Českém Dubu s výsledky: – Zdislava 11:0, – Bílá 2:0, – Turnov (divizní dorost) 0:1, – Roztání 1:5, – Český Dub B 5:3, – Jivina 3:2. Složení realizačního týmu zůstalo stejné: Stanislav Sichrovský, Josef Adam, Ondřej Kobosil. Rádi bychom mužstvo doplnili, na post předstopera chceme zapracovat dorostence Tomáše Hujera. Cílem pro jaro je vylepšit si dosavadní postavení v tabulce.