Ostrá – DBSK 1:1

Bousov podal v Ostré v utkání fotbalové I. B třídy asi nejlepší jarní výkon, přesto si z půdy čtvrtého týmu tabulky odvezl pouze bod za remízu.

V prvním poločase se šance rodily na obou stranách jen velmi těžko, oba týmy spoléhaly na kvalitní defenzívu a bojovná hra se odehrávala hlavně mezi šestnáctkami.

Ve druhé půli převzal Bousov iniciativu do svých rukou a rychlou technickou hrou se usadil na domácí polovině. Vstřelit branku byl ale problém jak pro hosty, tak pro domácí, kteří spoléhali hlavně na nákopy na vysokého Kotrbu.

Domácí se navzdory hostujícímu tlaku ujali vedení v 80.minutě, když míč po standardní situaci propadl k Vernerovi, který prostřelil Buriánka.

Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. V 82. uvolnil Zahrada do trháku Šolce, který proti Heimrathovi nezaváhal a upravil na konečných 1:1.

Ve zbývajících minutách pak mohli oba celky strhnout vedení na svou stranu, ale výsledek zůstal beze změn. Nervózní závěr ještě přinesl jednu červenou kartu, když po vzájemné strkanici v domácím vápně rozhodčí vyloučil pouze bousovského Vynikala.

Branky: Verner – Šolc. Rozhodčí: Matoušek. ČK: Vynikal (DBSK). Diváci: 100. Poločas: 0:0.

DBSK: Buriánek – Švec, Budinský, Bíšek, Bernat – P. Vynikal, Kubeček, Zahrada, Havel – Dankiv, Šolc (střídali Vacek, Jakubec, Kynčl).

MAREK ŠVEC