Ostrá - Kosořice 4:2

Hostévstoupili do zápasu fotbalové I. B třídy s cílem získat body. Jejich kombinační hra na soupeře zprvu platila. Již ve třetí minutě poslal na Heimratha pěknou ránu Michal, štěstí v koncovce neměl ani o pět minut později Sabol. Po čtvrt hodině hry zůstal na hřišti ležet hráč Ostré, hosté na chvíli ztratili koncentraci a po centru Vavříka usměrnil míč do odkryté branky Remenec.

O pět minut později inkasovaly Kosořice podruhé. Standardní situaci zužitkoval přesnou střelou přes zeď Dozorec. Po slibném začátku se hosté vrátili do kruté reality. V 27. minutě nechali po rohovém kopu tři volné hráče a Vojtěch hlavou zvýšil na 3:0.

Do druhého poločasu hosté hned dvakrát vystřídali a přeskupením řad vsadili vše na útok. Měli více ze hry a po zásluze dočkali úspěchu, když Mosiurczakův přímý kop doletěl ke Kořínkovi, jehož střela konečně zapadla za Heimráthova záda.

Kosořice vycítily ještě naději a dále obléhaly branku soupeře. V 71. minutě Macháč snížil na rozdíl jediné branky. Hráči Ostré otupili hostující tlak čtvrtou brankou, po střele z velké dálky Majzlan neudržel míč a Remenec rozhodl o konečném výsledku.Hosté po prhře zůstávají v tabulce na posledním místě.

Branky: 15. a 78. Remenec, 20. Dozorec, 27. Vojtěch - 64. Kořínek, 71. Macháč. Rozhodčí: Soběslav. ŽK: 2:2. Diváci: 58. Poločas: 3:0.

Kosořice: Majzlan - Grus, Maška, Adámek, Štecher - Michal (46. Darmoš), Mosiurczak, Kořínek, Voleman (46. Madyar), Sabol - Macháč.