Okresní fotbalové soutěže Mladoboleslavska pokračovaly plným tempem ve všech odděleních.

Okresní přebor

Kost. Hlavno – Klášter 5:0
Hosté se svou obrannou taktikou vydrželi pouze v prvním poločase. Ve druhé části byli domácí pány na hřišti. Branky: Jirsa, Sůra, Bůžek, Uřidil, Flandera. Rozhodčí: Grešo. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 1:0.

Krnsko – Benátky B 2:1
Domácím se utkání herně příliš nevydařilo. Finišující hosté nastřelili ve druhé půli dvakrát břevno. Branky: Uhlík, V. Vízek – M. Korejza. Rozhodčí: Chrastina. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 1:0.

Akuma – Bezno 3:1
Herně vyrovnané utkání, ve kterém byli domácí efektivnější v koncovce. Hosté skórovali pouze z penalty. Branky: Koudelka, Houser, Kohnhauser – Kolařík z penalty. Rozhodčí: Bez. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 2:0.

Březno – Skalsko 4:2
Utkání pouze průměrné úrovně skončilo bezpečným vítězstvím domácích, kteří sice prohrávali brankou v úvodu, ale pak skóre otočili. Branky: Strnad a Beneš 2 – Kumbera. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 3:3. ČK: Kumbera (S). Diváci: 70. Poločas: 3:1.

Čejetice – Řepov 0:0
Ve vyrovnaném utkání měli více šancí na gól Čejetičtí, ale nedokázali je proměnit. Rozhodčí: Janda. ŽK: 2:3. Diváci: 50.

III. třída A

MSK B – Mukařov 3:2
Domácí fotbalisté hráli již od 4. minuty oslabeni o vyloučeného Hofmana, přesto šli v prvním poločase do dvoubrankového vedení. Hosté v dalším průběhu stačili stav pouze korigovat. Rozhodčí: Meščan. ŽK: 2:2. ČK: Hofman (MSK). Diváci: 100. Poločas: 2:0.

Doubrava – Kněžmost 1:1
Utkání dobré úrovně skončilo nakonec zaslouženou remízou. Branky: Bulíř – Škaloud. Rozhodčí: Chládek. ŽK: 32. Diváci: 60. Poločas: 0:0.

Jivina – Čistá 3:1
V zápase dominovali jednoznačně domácí, kteří spoustu dalších příležitostí neproměnili. Branky: Hozák 2, Havel – Kasal. Rozhodčí: Votoček. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 0:0.

III. třída B

Sporting – Katusice 5:0
Hosté byli v zápase v první půli aktivnější, ale branky dávali domácí. Ve druhém poločase utekl dvakrát osamocen na brankáře hostů Plintovič, ale zvýšit se mu podařilo až z penalty. Hosté se stále snažili, ale na pevnou domácí obranu recept nenašli. Naopak v závěru ještě dvakrát inkasovali. Branky: Plintovič 2, Leskovjan, Sedlák, Knespl. Rozhodčí: Vrábel. ŽK:1:1. Diváci: 30. Poločas: 2:0.

Zdětín – Strašnov 0:0
Oba soupeři měli několik šancí, ale střelci zklamali. Rozhodčí: Jirků. ŽK: 1:1. Diváci: 60.

IV. třída

Ledce – Roma Benátky 1:1
Domácí měli více ze hry v prvním poločase, hosté se zlepšili ve druhé části a zaslouženě vyrovnali. Branky: Kučera – Husák. Rozhodčí: Moc. Diváci: 20. Poločas: 1:0.

Kost. Hlavno B – Bezno B 3:1
Rezerva Hlavna měla po celé utkání výraznou převahu. Branky domácích: Kostelka 2, Černý. Rozhodčí: Grešo.

Kochánky – Klášter 1:0
V první půli bylo střetnutí zcela vyrovnané, ve druhém poločase se domácí zlepšili a z několika šancí vstřelili i vítězný gól. Branka: Urban. Rozhodčí: Vrabec. ŽK: 2:2. Diváci: 30. Poločas: 0:0.