V okresním fotbalovém přeboru Mladoboleslavska po podzimní části kralují Pěčice, které rozdrtily Skalsko na jeho hřišti.

Okresní přebor

Řepov – Kost. Hlavno 1:4
Domácí sice lépe začali, ale neuspěli v koncovce a pustili hosty do vedení. Ve druhé půli po vyloučení Fanty v 54. minutě hosté zcela ovládli hru. Branky: Scheufler – Flandera 2. Bůžek Sůra. Rozhodčí: Votoček. ŽK: 4:2. ČK: 54. Fanta (Ř). Diváci: 60. Poločas: 0:1.

Skalsko – Pěčice 1:7
Domácí drželi krok s favoritem do 25. minuty, kdy byl stav 1:1. Pak však hosté prokázali svou kvalitu a ve druhé půli zcela dominovali. Branky: Vyšohlíd – P. Kandráč 3, Charvát a Bulíř 2. Rozhodčí: Chládek,. ŽK: 4:0. Diváci: 50. Poločas: 1:3.

Struhy – Předměřice 3:0
Domácí zúročili svou převahu v prvním poločase třemi brankami. Druhý poločas se dohrával spíše z povinnosti. Branky: Koš, Volkman, Pokorný. Rozhodčí: Bez. Diváci: 65. Poločas: 3:0.

Bezno – Čejetice 2:2
Podrobnosti přineseme zítra.

Klášter – Dobrovice B 3:3
Ve vyrovnaném utkání hosté vždy doháněli vedení domácích. Branky: Antoš 2, Prostřední – Benda, Hlavička, vlastní. Rozhodčí: Sobalík. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 2:2.

Krnsko – Akuma 3:0
Domácí spálili spoustu šancí, přesto šli v prvním poločase do dvoubrankového vedení. Začátek druhé půle sice patřil Akumě, ale pak opět převzali inciativu domácí. Porážka o tři branky byla pro hosty ještě hodně milosrdná. Branky: P. Šotka, Uhlík, Vízek. Rozhodčí: Sobalík. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 2:0.

IV. třída

Roma Benátky – Kochánky 1:3
Ve vyrovnaném utkání byly Kochánky efektivnější v zakončení. Branky: Pečenka – Korejza, Jarolím z penalty, Vágner z penalty. Rozhodčí: Jirků. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 1:1.

Ledce – Kost. Hlavno B 6:1
Domácí měli jednoznačnou převahu, kterou zúročili vysokou výhrou. Branky: Kolátor a Hradil 2, Kučera, Hrdý – Mašek. Rozhodčí: Brodský. Diváci: 25. Poločas: 3:0.