Výsledky okresního fotbalového přeboru

lKněžmost – Řepov 0:0
V utkání slabší úrovně měli domácí v první půli trvalou převahu, ve druhém poločase se hra vyrovnala. Střelci se však nevyznamenali. Rozhodčí: Paulus. ŽK: 2:0. Diváci: 70.

Klášter – DBSK B 2:0
Hrálo se za převahy domácích, kteří však nevyužili nabízené šance. Hosté se osmělili až po obdržených brankách. Branky: Smetana, Nedvěd. Rozhodčí: Vrábel. ŽK: 0:2. Diváci: 40.

Kost. Hlavno – Struhy 3:2
Domácí šli do vedení v úvodu utkání, hosté do poločasu vyrovnali. Už v první části byl vyloučen domácí Svoboda a Hlavno hrálo v početním oslabení. Přesto dokázalo vydolovat tři body. Branky: Babovák, Sůra, Pokorný – Szabo, Náhlovský. Rozhodčí: Pažout. ŽK: 1:2. ČK: Svoboda (KH). Diváci: 150. Poločas: 1:1.

Pěčice – Horky 3:1
V prvním poločase byli lepší hosté a šli také do vedení. Po změně stran domácí evidentně přidali a převahu vyjádřili i brankově. Branky: Charvát 2, Presl – Jarolím. Rozhodčí: Navrátil. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 0:1.

Doubrava – Přeměřice 3:0
Hosté hráli odevzdaně a domácí si lehce zajistili dvoubrankové vedení. Po přestávce začaly Předměřice snaživě, ale třetí branka je definitivně zlomila. Branky: Peterka 2, Urbánek. Rozhodčí: Flanderka. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 2:0.

Akuma – Benátky B 3:2
Domácí se na vítězství nadřeli. Měli sice v poli převahu, ale hosté z minima šancí vytěžili dvě branky a v poločase vedli. V posledních dvaceti minutách se Akumě pdařilo výsledek dokonale zvrátit.