Kněžmost – DBSK B 4:1
První jarní vítězství domácích bylo naprosto zasloužené. Branky: Škaloud , Beran, P. Halbich, Štěpánek – Dankiv. Rozhodčí: Folk. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 2:1.

Řepov – Struhy 0:2
Porážkou na domácím hřišti si Řepov zavařil v boji o záchranu. Branky: Volkman 2. Poločas: 0:1.

Klášter – Horky 0:0
V prvním poločase byli lepší hosté, ale nedokázali proměnit ani penaltu. Ve druhé půli se domácí zlepšili, přestože hráli oslabeni o vyloučeného Čermáka. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 1:1. ČK: Čermák (Kl.). Diváci: 50.

Kost. Hlavno – Předměřice 0:0
V prvním poločase se hrála vyrovnaná partie. Ve druhém poločase měli domácí více ze hry, ale převahu brankově nevyjádřili. ŽK: 1:3. Diváci: 200.

Pěčice – Benátky B 5:1
Domácí hosty jasně přehrávali a mohli zvítězit i vyšším rozdílem. Branky: Charvát 2, Mareš, Presl, P. Košťál – Buryán. Rozhodčí: Votoček. Diváci: 60. Poločas: 3:0.

Doubrava – Krnsko 0:0
V utkání dobré úrovně byla hra v poli vyrovnaná, domácí měli více příležitostí ke vstřelení branky. Rozhodčí: Maťátko. ŽK: 1:1. Diváci: 120.

Akuma – Bělá 0:0
V taháku kola viděli divácí utkání velmi dobré úrovně se šancemi na obou stranách. Brankáři obou celků však byli neprůstřelní. Rozhodčí: Tvaroh. ŽK: 2:2. Diváci: 120.