Doubrava – Řepov 4:0
Po vyrovnaném začátku hosté odpadli po inkasování dvou gólů. Hrálo se na těžkém terénu. Branky: Pavlíček, Odcházel, Bárta z penalty, Halfar. Rozhodčí: Folk. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 2:0.

Akuma – DBSK B 4:0
V utkání velmi dobré úrovně měli šance i hosté. Ti je však neproměnili, zatímco domácí byli v koncovce efektivní. Branky: Koudelka, Vl. Kohnhauser, Kamenický, Valenta. Rozhodčí: Flanderka. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

Kněžmost – Kost. Hlavno 2:4
Hosté byli fotbalovější a díky střelecky disponovanému Sůrovi dokázali proměnit své příležitosti. Branky: Hybner, Beran – Sůra 4! Rozhodčí: Sobalík. ČK: Nevyhoštěný (Kněžmost). Poločas: 1:2.

Krnsko – Horky 2:0
V utkání dvou týmů z opačného konce tabulky měli favorizovaní domácí neustálou převahu a spoustu šancí. Jenže střeleckou mušku měli značně vychýlenou, a proto v prvním poločase branka nepadla. Hosté jenom bránili a na polovinu domácíích se dostávali sporadicky, výtečně však chytal Šebesta.
Vysvobozením pro Krnsko byla branka Davida Šotky v 80. minmutě po kopu z rohu hlavou. Výsledek pečetil Hotzel chytrým obloučkem.
Branky: 80. D. Šotka, 88. Hotzel. Rozhodčí: Votoček. ŽK: 1:3. ČK: 0:1. Diváci: 72. Poločas: 0:0.
Krnsko: Tvaroh – Škornička, Janata, Sobalík, Uhlík – Hotzel, M. Šulc, D. Šotka (82. Čadil), T. Brzák – Soumar, Parastiuk.
Horky: Šebesta – Dvořák, Michal, P. Kadeřábek, Cimrman – Toman (65. Fr. Šedivý) – Čejka, Jarolím.