Okresní přebor
Bělá – Kněžmost 3:2, Benátky B – Doubrava 6:1, Předměřice – Pěčice 2:0, DBSK B – Řepov 0:1.

III. třída
SKP Ml. Boleslav – Strašnov 3:1
Oba týmy nasadily zpočátku poklidné tempo a aktivnější byli hosté. Ti měli možnost také jako první měnit skóre, ale střely byly nepřesné. Domácí poprvé zahrozili Žahourkem ve 22. minutě, ale brankář hostů byl připraven, další střela Forchtnera postrádala přesnost. Stejně tak se vedlo Scheuflerovi ml. těsně před koncem poločasu.
Do druhé půle vstoupili lépe domácí a po rohovém kopu se ujali vedení hlavičkou Pažouta. Pak ještě Faix nastřelil tyč, ale Scheufler ml. se v koncovce nemýlil a zvýšil na 2:0. Hosté korigovali v 88. minutě Havelkou, ale konečnou podobu výsledku dal o minutu později Čadil.
Branky: 57. Pažout, 75. Scheufler ml., 89. Čadil – 88. Havelka. Diváci: 25. Poločas: 0:0.
SKP MB: Suchý - Pohl, Scheufler st. (c), Pažout, Moc - Čadil, Kasalický, Scheufler ml, Forchtner - Žahourek,Faix (připraveni Pánek, Sčobik, Solomatin, Martínek, Smutný, Dufek).
Strašnov: Bagdáň - Müller, Matuna, Havelka (c), Šuvarina - Sluka, Beran, Pitrmoc , Domalip - Rychtera, Kameš (připraveni Kubín, Strach, Krejčík).
Ostatní výsledky: Žerčice – Bakov B 2:1, Jivina – Zdětín 3:1, Březno – MSK B 0:0, Krop. Vrutice B – Čistá 2:0, Katusice – Nová Ves 7:1, Dobrovice B – Jabkenice 2:1.

IV. třída A
Skalsko B – Nemyslovice 0:2, Nem,yslovice – Kochánky 1:1, Bezno B – Chotětov 1:6, Roma Benátky – Skalsko B 1:2

IV. třída B
Čejetice B – Klášter B 3:4
Domácí jako jasný vítěz skupiny a postupující do III. třídy překvapivě podlehl velmi dobře a obětavě hrajícím hostům. Ti vedli už v poločase 3:0, když domácí hráli naivně v obraně a chyboval brankář. Klášter šel do vedení po půlhodně hry po chybě Hubáčka a v rozmězí dvou minut přidal i další dvě branky.
Hned po změně stran zvýšil Pilz na 4:0 pro hosty a domácí byli na ručník. Pak se však obdivuhodně zmátořili, snížili na rozdíl jediné branky a hosté se začali strachovat o výsledek. Utkání se jim nakonec povedlo dovést do vítězného konce.
Branky: 63. a 66. z penalty Kuhnel, 79. Průcha – 31. Pilz, 36. Němec, 38. Vasko, 46. Šperka. Rozhodčí: Bišický. ŽK: 1:3. Diváci: 50. Poločas: 0:3.
Čejetice B: Hubáček – Vaněk, Šlechta (49. Malák), Korec, Čtyřoký – Chmelík, Grus (49. Šimáček), Kůtek, Dufek – Průcha, Kuhnel.
Klášter B: Karásek – Vytina (81. Janoušek, Dvořák, Pelant (57. Pálka), Pilz – Němec, Vaníček, Navrátil, Šperka – Vasko, J. Abrahám.
Ostatní výsledky: Mukařov – Doubrava B 1:2, Krnsko B – Sporting MB 5:3.