III. třída

Kněžmost – Židněves 4:1

Soupeři si vyměnili pořadatelství, protože zatopené hřiště v Židněvsi nedovolilo utkání sehrát.

Po celé utkání měl Kněžmost více ze hry a jeho vítězství bylo zasloužené. Střelecky se dařilo Škaloudovi, který se blýskl hattrickem. Hosté se sice snažili, ale jejich koncovka byla velice chabá. V poločase vedli však domácí pouze o branku.

Ve druhé půli domácí vystupňovali svou převahu, kterou potvrdili dalšími dvěma góly.

Hrálo se na měkkém, ale velice dobře připraveném terénu za silného větru.

Branky: 7., 40., 59. Škaloud, 80. Macek – 20. Měkota. Rozhodčí: Brodský. ŽK: 4:2. Rohy: 5:0. Diváci: 100. Poločas: 2:1.

Kněžmost: R. Halbich – Beran, Macek (85. Fišer), Kobrle, Škaloud – Pekař (59. P. Halbich), Kastner, Řezáč, Štěpánek – Hýbner (67. Nevyhoštěný), Repš.

Židněves: Mikšík – Hendrych, Měkota, Rusnák, Piršč – Kubín (82. Hrdlička), Měkota, Szebesta, Ščobík – Kasalický, Zámecký.

Obruby – Mukařov 1:6

Výsledek a snadné vítězství hostů je určitě překvapením. Mukařov do utkání v Obrubech totiž nezískal ještě ani bod a vstřelil jediný gól.

V Obrubech však hosté překvapili ofenzivním pojetím hry a především byli efektivní ve střelbě, i když neproměnili penaltu. Oproti tomu Obruby byly vpředu málo nebezpečné.

Debakl pro domácí, kteří měli velice průchodnou obranu, načal už ve 3. minutě hostující Hanák trestným kopem. Pak sice neproměnil Šmíd penaltu, ale Bayer po kopu z rohu zvýšil vedení hostů o dvě branky. Ještě v závěru první půle hosté dvakrát udeřili a zvýšili svůj náskok na hrozivých 4:0.

Domácí svůj výkon ve druhé půli přiliš nezlepšili. Nývlt havou sice snížil na 1:4, ale hosté ještě v závěru přidali další dvě branky a dokonali tak dílo zkázy pro obrubské fotbalisty.

Branky: 65. Nývlt – 43. a 72. Šmíd, 3. Hanák, 28. Bayer, 45. Košek z penalty, 86. Satler. Diváci: 50. Poločas: 0:4.

Obruby: Dědek – Holík, Kormoš, Halbych, Bacovský, Podrábský, Nývlt, Rejzek, Zítka, Dajč, Hanoušek.

Mukařov: Kočí – Sieber, Homolka, Šámal, Šareš, Košek, Maděra (14. Satler), Červený, Šmíd, Bayer, Hanák.