Od středy 23. září 2009 jsou do přípravy s Uhrinovým prvoligovým kádrem přeřazeni talentovaní mladíci z mladoboleslavského dorostu Jan Bořil, Mahir Hadziresic a Ondřej Zahustel.

Všichni tři se narodili v roce 1991, čili jsou to osmnáctiletí fotbalisté a shodou okolností všichni s ofenzivním naturelem. „Řezníček odešel na hostování do Ružomberku a Fabián s Chramostou budou měsíc pryč s dvacetiletou reprezentací. Dorostenecké trio Bořil, Hadziresic, Zahustel nejsou jejich formální náhradou, ale prostě nazrála doba, aby dostali šanci ve slibně se rozvíjejících fotbalových kariérách,“ řekl sportovní ředitel FK Mladá Boleslav Zdeněk Kudela.

Jan Bořil je sice nymburský rodák, ale fotbalově vyrostl v Mladé Boleslavi. Patří k nejzkušenějším dorostencům, neboť již poznal dospělý fotbal v zápasech třetiligové juniorky a je mezinárodně ostřílený z mládežnických reprezentací, v nichž za uplynulé tři roky sehrál celkem třicet utkání a nastřílel čtyři góly (U16 - 5 utkání, U17 - 14 utkání a 2 góly, U18 - 11 utkání a 2 góly).

Ondřej Zahustel je mladoboleslavský rodák, který již atmosféru dospělého fotbalu poznal v utkáních ČFL i v přípravě prvoligového týmu.

Mahir Hadziresic se narodil v Bosně, ale do Mladé Boleslavi v letošním létě přišel z Kanady, kde žil s rodiči a hrál fotbal, s nímž začal v bosenské fotbalové akademii. Talent předvedl v utkáních celostátní dorostenecké ligy.