Mládežnická družstva FK Mladá Boleslav pokračovala v mistrovských soutěžích.

Liga dorostu

Starší: Baník – Most – FK Mladá Boleslav 1:2 (0:0).

Mladší: Baník Most – FK Mladá Boleslav 2:2 (1:1). Hosté nezačali utkání dobře a hned v úvodu inkasovali. Pak se jejich hra zlepšila a ještě do poločasu vyrovnali Lakatošem. Po změně stran se domácí opět ujali vedení, ale Sedláčkovi se podařilo vyrovnat.

Česká liga dorostu

Starší: FK Mladá Boleslav – Baumit Jablonec 4:3 (1:0). Domácí šli v prvním poločase do vedení brankou Horáka, který se prosadil hlavou po trestném kopu Bastera. Po změně stran opět Horák zvýšil boleslavské vedení, ale Jablonec během desti minut vyrovnal. Vedení strhli na svou stranu opět domácí gólem Novotného. Jablonci se ale tři minuty před koncem podařilo vyrovnat. V závěrečné minutě se však za přispění jabloneckého obránce podařilo Boleslavi strhnout vedení na svou stranu.

Mladší: FK Mladá Boleslav – Baumit Jablonec 0:1 (0:0). Hosté byli důraznější v osobních soubojích a ve druhé půli se jim podařilo vstřelit vítězný gól.

Žákovská liga

Starší: FK Mladá Boleslav – FC Hradec Králové 0:4 (0:1). Hosté jako přední celek tabulky byli nad síly boleslavského týmu. Domácí se k ohrožení branky soupeře prakticky nedostali, Hradec po změně stran vyjádřil herní převahu i gólově.

Mladší: FK Mladá Boleslav – FC Hradec Králové 1:2 (0:0). Domácím chyběl pohyb i nasazení. Hosté šli ve druhé půli do vedení, ale Kolár vyrovnal. Poslední slovo však měl Hradec.

Krajský přebor žáků

Starší: FC Velim – FK Mladá Boleslav 1:4 (0:0). Hosté byli po celé utkání lepším týmem. Do přestávky se jim herní převahu nepodařilo vyjádřit brankově, po změně stran se však střelecky prosadili. Úvodní branku vstřelil Zörkler, domácí ještě stačili vyrovnat, ale na další tři góly již odpovědět nedokázali. Dvakrát se trefil Vodháněl, jednu branku přidal Košek.

Mladší: FC Velim – FK Mladá Boleslav 3:3 (1:2). Branky hostů vstřelili Král, Jakubec a Novák