I. liga dorostu

Starší: FK Ml. Boleslav – Sigma Olomouc 1:3

Mladší: FK Ml. Boleslav – Sigma Olomouc 5:0 (2:0. Hosté nehráli špatně v poli, ale branky stříleli pouze domácí. Branky: Tvrzník, Fidrich, Klobása, Klíma, Čadil.

Česká liga dorostu

Starší: FK Ml. Boleslav – SK Kladno 2:3 (1:0). Branky: Horák, Baster. Hosté se prosadili ze standardních situací, Boleslav neproměnila řadu šancí.

Mladší: FK Ml. Boleslav – SK Kladno 2:0 (2:0). Branky: Kubelka, Krumpholc. Domácí rozhodli už v prvním poločase, po přestávce kvalita hry upadla.

Žákovská liga

Starší: Plzeň – FK Ml. Boleslav 2:0 (1:0). V utkání průměrné úrovně končily akce boleslavských hráčů před pokutovým územím.

Mladší: Plzeň – FK Ml. Boleslav 1:3 (0:1). Branky: Kolár 2, Komárek. Boleslavští měli už v prvním poločase řadu příležitostí, proměnili však jedinou. Domácí vyrovnali, ale Kolár dvěma góly zajistil hostům výhru.

Krajský přebor žáků

Starší: FK Ml. Boleslav – Polaban Nymburk 5:1 (2:0). Branky: Novotný 2, Zörkler, Vodháněl, Košek. Domácí byli od začátku utkání lepším týmem a svou převahu vyjádřili i střelecky.

Mladší: FK Ml. Boleslav – Polaban Nymburk 3:1 (1:1). Branky: Novák, Prokorát, Král. Zasloužená výhra domácích.