Starší dorost
FK Ml. Boleslav B – Jablonec B 5:1
V posledním přípravném utkání domácí zlepšili především defenzivní činnost a o výsledku rozhodli už v prvním poločase. Branky: Honc, Dragoun, Dufek, Rosenkranz, Kašík. Poločas: 5:0.

Mladší dorost
Boheminas B – FK Ml. Boleslav C 4:1
Hosté měli v ligovém utkání špatný úvod a inkasovali ze standardních situací. Pak přidali domácí další dva slepené góly, hosté dokázali pouze snížit Malíkem.
FK Ml. Boleslav D – Jablonec B 6:2
Domácí se střelecky prosadili až po změně stran, kdy se dvakrát trefili Lukeš a Láncz, po jedné brance přidali Škréta a Randák.

Žákovská liga – starší žáci
Plzeň – FK Ml. Boleslav 0:2
Ve vyrovnaném utkání měli hosté více střeleckých příležitostí, z nichž dvě zúročili v samotném závěru. O třech bodech pro Boleslav rozhodli Prieložný a Fridrich. Poločas: 0:0.

Mladší žáci
Plzeň – FK Ml. Boleslav 4:0
Branky do sítě hostů padaly už v prvním poločase po rychlých protiútocích. Po změně stran se hosté zlepšili, ale selhali střelecky. Neproměnili ani pokutový kop.

Starší žáci
FK Ml. Boleslav B – Česká Lípa 3:0
V poslední přípravě před mistrovskou soutěží narazili domácí na fyzický vyspělý a ve hře důrazný celek. Dobrou kombinační hrou se však Boleslavským podařilo protivníka přehrát. Branky: Kubelka, Veselý, Horváth. Poločas: 2:0.

Mladší žáci
Sérii přípravných utkání sehráli žáci FK Ml. Boleslav D.
FK MB D – Stará Boleslav 9:1
Domácí si se slabším soupeřem dobře zastříleli. 4x se trefil Kühnel, 3x Zörkler, po jedné brance přidali Vegricht a Tomašov. Poločas: 4:1.
FK MB D – Mimoň 5:0
Po bezbrankovém poločase se domácí prosadili až ve druhé půli. Branky: Kühnel 2, ,Zörkler, Tomašov a Vegricht.
FK MB D – Česká Lípa 6:0
Domácí velmi dobrý výkon korunovali i střelecky. Tři branky dal Kühnel, dvě Zörkler a jednu Novotný.

FK Ml. Boleslav E – Jablonec 6:1
Přípravné utkání se hrálo na 3 x 20 minut. Střelecky se blýskl Novák, autor tří branek, po jedné přidali Horáček, Jeníček a Charvát.

Přípravka FK Mladá Boleslav (ročník narození 2001) se zúčastnia l dvoudenního, velmi kvalitního mezinárodního halového turnaje E.ON EURO CUPU, který se uskutečnil v Třeboni.
V konkurenci 12 družstev z Čech, Moravy a Slovenska se umístilo boleslavské družstvo na velmi pěkném 5. místě.
Výsledky FK MB ve skupině: – SK Kladno 0:4, – SK Slavia Praha 3:1 (Chumlen, Baborák, Hakkel), – FC Slovan Liberec 0:3, – SK Sigma Olomouc 2:2 (Chumlen, Baborák), – FC Nitra 2:1 (Chumlen, Baborák).
Čtvrtfinále : – FK Baník Most 1:2 (Šlechta).
Utkání o 5. – 8. místo: – FC Baník Ostrava 2:1 (Fišer, Baborák), – SK Slavia Praha 3:1 (Mašek, Bárta, Chumlen).

Dnes od 17 hodin se bude hrát na umělé trávě hřiště 9. ZŠ v Mladé Boleslavi přípravné utkání starších žáků, ve kterém FK Mladá Boleslav B bude hostit Sokol Pěčice.