Starší dorost

Sparta Praha – Ml. Boleslav 4:1 (1:0). Omlazený boleslavský dorost inkasoval krutou prohru na hřišti vedoucího týmu extraligy a hlavního kandidáta na mistrovský titul. Jediný boleslavský gól dal nejlepší zimní střelec Volf.

FK Mladá Boleslav: Pánek - Tvrdý, Borovička, M. Šťastný, Dragoun - Honc, Sedláček, Tvaroha, Láncz (89. D. Šťastný) - Volf, Horák (56.Dufek).

Sez. Ústí – Ml. Boleslav B 2:1 (0:0). V prvním jarním mistrovském utkání byli hosté v prvním poločase fotbalově lepší. Po změně stran však začali „úřadovat“ rozhodčí a domácí se ujali vedení z jasné ofsajdové pozice. Boleslav však stačila vyrovnat Fikselem. Rozhodnutí přišlo minutu před koncem, kdy k údivu všech byl nařízen pokutový kop, který znamenal nezasloužené vítězství domácích.

Mladší dorost

Sparta Praha – Ml. Boleslav 3:0 (1:0). Bylo to střetnutí dvou rozdílných poločasů. V prvním hosté soupeře předčili a vytvářeli si šance. Horák nastřelil tyč a Boček trefil břevno. Přesto šli domácí do vedení. Ve druhém poločase však vládla Sparta, která přidala další dvě branky a bezpečně vyhrála.

Sez. Ústí – Ml. Boleslav D 0:3 (0:0). Do přestávky bylo utkání vyrovnané. Po změně stran byli hosté jasně lepší, což vyjádřili i střelecky. Brankově se prosadili Klobása, Fidrich a Tvrzník.

Starší žáci

Ml. Boleslav – Plzeň 1:1 (1:0). Proti fyzicky vyspělému soupeři se prosadili domácí v prvním poločase brankou Holečka. Další šance Kubelka a Hodač neproměnili. Po změně stran se hostům podařilo vyrovnat a drtivý tlak domácích v závěru změnu skóre nepřinesl.

Mladší žáci

Ml. Boleslav C – Plzeň 4:0 (1:0). Domácí byli jasně lepší, ale do přestávky se prosadil jediný Tomašov. Po změně stran přidali další branky Dohnalík, Zorkler a Košek a postarali se tak o zaslouženě vysokou výhru.