Fotbalový turnaj – Memoriál Jiřího Pavlíčka – pozval na hřiště do Obrub čtyři účastníky. Ke stálicím Řepovu, Nové Vsi a domácím Obrubům se premiérově přihlásil tým Pecky a byl určitě zpestřením turnaje.

Turnaj měl velice dobrou sportovní úroveň, dramatický závěr a rozhodovalo se v posledním ze šesti střetnutí, když se hrálo systémem každý s každým na 2x20 minut. Favorizované Pecce stačila s Řepovem remíza, ale prohra 0:2 ji nakonec odsunula na třetí místo.

Smál se třetí vzadu, Nová Ves, jejíž fotbalisté získali prvenství díky lepšímu rozdílu skóre. Navíc v turnaji neobdrželi branku. Domácí Obruby se ziskem jednoho bodu zůstaly poslední. Po každém utkání následoval ještě penaltový rozstřel.

Výsledky turnaje: Obruby – Řepov 1:1 (p. k. 5:4), Pecka – Nová Ves 0:0 (p. k. 2:3), Pecka – Obruby 4:0 (p. k. 0:3), Obruby – Nová Ves 0:3 (p. k. 3:2), Pecka – Řepov 0:2.

Konečné pořadí: 1. Nová Ves 3:0 5 bodů, 2. Řepov 3:1 5, 3. Pecka 4:2 4, 4. Obruby 1:8 1.

Nejlepší brankář: Martin Moc (Obruby). Nejlepší hráč: Tomáš Blažek (Pecka).

Turnaj měl výtečnou sportovní i společenskou atmosféru, na vysoké úrovni fungovalo i občerstvení. Všechna utkání odřídil rozhodčí Josef Vlčko.

Domácí pořadatelé také pro všechna zúčastněná mužstva a nejlepší jednotlivce připravili hodnotné věcné ceny, poháry a diplomy.