Utkání 21. kola Gambrinus ligy SK Sigma Olomouc - FK Mladá Boleslav se hraje ve středu 24. března od 17.30 hodin na olomouckém Andrově stadionu.

Karel Stanner je jediným ligovým trenérem, který se svým týmem letos nezískal ještě ani jeden bod. Zodpovědnosti za výsledkovou mizérii se nezříká, ale zdůrazňuje, že svůj díl na nepovedeném startu do jarní sezony Gambrinus ligy mají fotbalisté.

„Drtivá většina našeho kádru nejsou nezkušení hráči, ligu nehrají první týden a je na nich, aby se z nepovedeného vstupu do sezony co nejdříve oklepali,“ prohlásil Stanner.

Do Olomouce jede Boleslav bez disciplinárně potrestaných Marka Kuliče, nejlepšího střelce mužstva i ligy, a Ondřeje Kúdely. Ohrožené jsou starty zraněných Václava Kaliny a Tomáše Janíčka.

„Bohužel v těžkých chvílích, kdy potřebujeme sestavu stabilizovat, se musíme každé kolo vyrovnávat s vynucenými změnami. I přes nepřízeň osudu jedeme do Olomouce bojovat o první jarní body,“ dodal Stanner.

Boleslavští prohráli už čtyři ligová utkání v řadě s výrazně negativním skóre 1:8. Ze zisku prvoligových bodů se radovali naposledy 22. listopadu 2009!